Forumun Para Avcısı geldi / GodWcan (1 Viewer)

Credits
2
Rating - 0%
Selam abiler kardeşler uzun zamandır takip ediyorum konu açmak bugüneymiş. Sosyal medyanın +18 sektöründe bulunuyorum .

+18 gruplardan para kazanma, abaza avı gibi, Numara panalleri gibi işlere girip çıktım. Şimdi hem kazancımı katlama hemde bazı kişilere el vermek istiyorum.

Telegramda 25k toplam kitlem var. Iş yapacaklar yazabilir.

Abaza avı için ses atabilcek hatun var. Hatta görüntülü (yüzünü gostermeden) açacak hatunda var. Yarı yarıya iş yaparim diyenler yazabilir.

Herkese iyi forumlar. Bol kazanç ve şanslar.

D

Deleted member 37446

Hosgeldin kardesim. Yarin aksam saatlerinde bana mesaj atabilir misin.

Credits
27
Rating - 0%
Selam abiler kardeşler uzun zamandır takip ediyorum konu açmak bugüneymiş. Sosyal medyanın +18 sektöründe bulunuyorum .

+18 gruplardan para kazanma, abaza avı gibi, Numara panalleri gibi işlere girip çıktım. Şimdi hem kazancımı katlama hemde bazı kişilere el vermek istiyorum.

Abaza avı için ses atabilcek hatun var. Hatta görüntülü (yüzünü gostermeden) açacak hatunda var. Yarı yarıya iş yaparim diyenler yazabilir.

bana da pm atabilirsin

Credits
13
Rating - 0%

aga ben bir aydır yapıyorum 1 kişi bile aramadı bi el at ya

Credits
2
Rating - 0%
Bana yazarsan iyi olur dostum

Pm attım.
ohaa aq

banada yazabilirsin
Pm attım.
Hosgeldin kardesim. Yarin aksam saatlerinde bana mesaj atabilir misin.
Tabii ki.
Hoş geldin :). Umarım kalıcı olursun.
Teşekkür ederim. Hoş buldum.
aga ben bir aydır yapıyorum 1 kişi bile aramadı bi el at ya
Telegram : godwcan ulaş hocam.

Credits
2
Rating - 0%
Belirtmeyi unutmuşum ayni zamanda twitter de icli disli oldum. Su anda 10k hesap mevcut. Kisa bir zaman once 600 liralik hesap satisi gerceklestirdim. Twitter hakkinda da soru veya is teklifi alabilirim.

X

X

Işini düzgün yaparsan para da kazanırsın itibar da kazanırsın aramıza hoşgeldın.

Users who are viewing this thread