Full Gizli Ol İp Adresi Değiştir - VPNBook (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Bu videomda sizlere full gizli kalmayı gösterdim dikkatle izleyiniz.Videodaki herşeyi adım adım yaparsanız başarılı olacaksınız.Gerekli dökümanlar videomun altında bulunmaktadır.

Biohazard

Biyolojik Tehlike
Credits
0
Rating - 0%
Dostum Öncelikle Eline Sağlık. Güzel Bir Video Anlatım Yapmışsın. Fakat
Yorumlara Açık Olduğu Gibi Forum Sayfamız 'da Eleştirelere de Açık Olman Lazım. Ben Ufak Bir Eleştiri Yapacam.

Video İzledim,
Forum Başlık Kali Linux İşletim Sistemi IP Adres Değişme (Gizli Mod) Gibi Yazabilirdin. Çünkü İşletim Sistemi Linux Ve Uygulama Yaptığın Sistem Kali.
Bu Konulara Dikkat Edersen Google da Arama Yapan Kişiler 'de Konuna Daha Rahat Ulaşabilir.

Not Olarak Gizlenmeyi Anlatıyorsun Root Ad Soyad Var :D Kaçırma Buraları.

İyi Çalışmalar..

Credits
0
Rating - 0%
Güzel video. Olmuş temiz anlatmışsın arkadasların belirttiği gibi biraz daha dikkat et :) Yaşadıgın bölgeyi - şehri , ismi ve soyismi ifşa ettin. Bu ciddi bir güvenlik açığı senin için.

Credits
0
Rating - 0%
Hepinize teşekkürler dostlar ben genelde dikkat ederim ama benim için çok bir önemi yok diğer videolarımdada aynı şekilde hemen hemen . Başlık konusunda dikkat çekmek amaçlı yani bu benim yararıma oluyor ama genelde video içinde hangi işletim sistemi olduğunu vb şeyleri belirtiyorum teşekkürler tekrardan :)

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim haddime mi bilmem amma,

Videoyu çekerken biraz daha dikkatli olsan daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Yarın öbür gün büyük bir siteyi hacklersin bu videodan bile bulurlar, en ince ayrıntısına kadar araştırılıyor.

Onları geçersek, ellerine sağlık emeğine sağlık :)

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim haddime mi bilmem amma,

Videoyu çekerken biraz daha dikkatli olsan daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Yarın öbür gün büyük bir siteyi hacklersin bu videodan bile bulurlar, en ince ayrıntısına kadar araştırılıyor.

Onları geçersek, ellerine sağlık emeğine sağlık :)

Eyvallah :)

Users who are viewing this thread