Geçmiş olsun Türkiye! (1 Viewer)

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Başta Kahramanmaraş olmak üzere Hatay, Kilis, Diyarbakır, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa ve tüm çevre illere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah herkesin yardımcısı olsun bu soğuk kış gününde.

Geçmiş olsun Türkiye!

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
beyler bakın uyarıyorum harp silahıyla amerika yapıyo Türkiye işgal edilecek istanbulda büyük deprem olurken diyolar twiterda felan önleminizi alın ben ankaradayım cs oynarken sanki bişey çekti gitti gibi oldu beyaz ışık yandı 1-2 saniye dışardan perdeyi araladım hiçbişey yoktu zor günler bizi bekliyor önleminizi alın 7.5 ne abi evinin yanında olsa tuz olur evin evi bırak o sarsıntınız şiddetinden yere düşsen omur iliginden ömür boyu felçli kalırsın allah korusun
Ya kardeşim küfür edeceğim artık acımız var ağzımı bozmak istemiyorum. Cahil olmayın amk cahil olmayın abd savaş gemisi ne yaptı yerde 30km delik açıp fay hattına nükleer başlıklı füzelerle mi saldırdı? Siz sorunlumusunuz? 1 gemi bunu nasıl yapabilir? Ülkenin IQ ortalaması neden düşük belli oluyor.

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,612
Rating - 100%
Başta Kahramanmaraş olmak üzere Hatay, Kilis, Diyarbakır, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa ve tüm çevre illere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah herkesin yardımcısı olsun bu soğuk kış gününde.

Geçmiş olsun Türkiye!
Spydan herkes iyi mi haber var mı hiç

Users who are viewing this thread