GeForce Now Türkiye fiyatı açıklandı (2 Viewers)

Birkaç tane method biliyordum bu konuyla ilgili, paylaşayım mi

• Total voters
    11
Credits
284
Rating - 0%
Kaynak: DonanimHaber.com

Türkiye sunucularında hizmet verecek GeForce Now Powered by GAME+ servisinin abonelik ücreti açıklandı. Servisin abonelik ücreti beklentilerin üzerinde fiyat etiketine sahip. GAME+ platformu, 15 Mart’ta hizmet vermeye başlayacak. Şu anda kapalı beta denemeleri sürüyor.Premium paket için iki farklı fiyat tarifesi mevcut. Premium paketin aylık ücreti 74,90 TL. Lansmana özel kampanyaya göre 3 aylık alırsanız aylık 49,90 TL’ye denk geliyor. Lansmana özel bu paketin sınırlı sayıda ve tek seferlik olacağı belirtiliyor. 3 ay sonrasında devam etmek isterseniz normal tarifeden ödeme yapmanız gerekecek.

Detaylı bilgi ve abonelik için: https://gameplus.com.tr/

**Belirli kısımlarını alarak yapıştırdım**

Not:
Birkaç tane method biliyordum bu konuyla ilgili, paylaşayım mi

Credits
12,826
Rating - 0%
Değer bence
Bence hakediyorlar.
Nekadar tutar tartışılır ama güzel hizmet :)
değmez bence yurt dışında 5 euro olan hizmeti türkiyede 75 tl ye satıyorlar ve içindeki oyunlara da ekstra para ödemek gerekiyor amazon bile prime hizmetini 8 tl den steam dolar kurunu 2 tl den tutarken ne zaman turkcell bir hizmet başlatsa arttırıyor fiyatı bölgeye özel fiyatlandırma nedir bilmiyor turkcell zengin bir şirket zaten. bu hizmeti 30-25 tl den satıp çok kazanabilirlerdi bizi değil kendilerini düşünüyorlar kendi zararlarını aboneden sonuna kadar çıkrayor anlayışılı değiller bence zaten internetleride pek iyi değil birde bunun üstüne daha fazlasını istiyorlar umarım başarılı olmazda türkiyeden çekilirler hizmeti ya da fiyat değişikliğine girderler.

Credits
3,209
Rating - 0%
Yinede o 1 saniyelik aralık olacak ve internetim güzel bu yüzden geforce now kullanıyorum trye ihtiyaç duymuyorum ve çok pahalı

Credits
284
Rating - 0%
değmez bence yurt dışında 5 euro olan hizmeti türkiyede 75 tl ye satıyorlar ve içindeki oyunlara da ekstra para ödemek gerekiyor amazon bile prime hizmetini 8 tl den steam dolar kurunu 2 tl den tutarken ne zaman turkcell bir hizmet başlatsa arttırıyor fiyatı bölgeye özel fiyatlandırma nedir bilmiyor turkcell zengin bir şirket zaten. bu hizmeti 30-25 tl den satıp çok kazanabilirlerdi bizi değil kendilerini düşünüyorlar kendi zararlarını aboneden sonuna kadar çıkrayor anlayışılı değiller bence zaten internetleride pek iyi değil birde bunun üstüne daha fazlasını istiyorlar umarım başarılı olmazda türkiyeden çekilirler hizmeti ya da fiyat değişikliğine girderler.
Ulan elin gavuru bizi daha çok düşünülüyor(Steam, Amazon)

Users who are viewing this thread