[Gezginler Kesinlikle Okusun] !oku krdşm oku önemli! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
4,724
Rating - 0%
MERHABA GEZGİN KARDEŞLERİM SİZLERE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM FORUMA GİRİNCE KONU PAYLAŞMADAN PAYLAŞACAĞINI KONU ÖNCEDEN AÇILMIŞ MI BAKIN ÇÜNKÜ ÖNÜNE GELEN GEZGİN AYNI METHODLARI PAYLAŞIYOR BİZLER BIKTIK BİDE ADAM 10 COİN KOYUYOR AYNI ŞEKİLDE LEVE2 LERDE DİKKATLİ OLSUN!
BAKIN RİCA ETMİYORUM BU UYULMASI GEREKEN Bİ KURAL!
BU HAKLI İSYANIMI SÜREKLİ KONUYA MESAJ ATARAK KONUYU HORTLATIN DOSTLARIM HEPSİ GÖRSÜN!
BİDE İNSTAGRAM ÇALARMISIN FLN SALAK SAÇMA BAHANELER FLN BUNLARIDA ÖZELDEN YAZMAYIN ÇÜNKÜ BELEŞE KİMSE KİMSEYE HESAP ÇALMAZ SİZDEN BİZENE AQ NEYSE SİZLER BİZ ANLAMIŞSINIZDIR SEVİYORUM SİZLERİ BB

Ethereum 

Ethereum
Credits
41,291
Rating - 100%
MERHABA GEZGİN KARDEŞLERİM SİZLERE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM FORUMA GİRİNCE KONU PAYLAŞMADAN PAYLAŞACAĞINI KONU ÖNCEDEN AÇILMIŞ MI BAKIN ÇÜNKÜ ÖNÜNE GELEN GEZGİN AYNI METHODLARI PAYLAŞIYOR BİZLER BIKTIK BİDE ADAM 10 COİN KOYUYOR AYNI ŞEKİLDE LEVE2 LERDE DİKKATLİ OLSUN!
BAKIN RİCA ETMİYORUM BU UYULMASI GEREKEN Bİ KURAL!
BU HAKLI İSYANIMI SÜREKLİ KONUYA MESAJ ATARAK KONUYU HORTLATIN DOSTLARIM HEPSİ GÖRSÜN!
BİDE İNSTAGRAM ÇALARMISIN FLN SALAK SAÇMA BAHANELER FLN BUNLARIDA ÖZELDEN YAZMAYIN ÇÜNKÜ BELEŞE KİMSE KİMSEYE HESAP ÇALMAZ SİZDEN BİZENE AQ NEYSE SİZLER BİZ ANLAMIŞSINIZDIR SEVİYORUM SİZLERİ BB
+1 Öne çıksın diye yorum atıyorum bende böyle bir konu açmıştım ama nafile dinlemiyorlar...

Q

Qurağa

Şöyle bir şey gelse çok iyi olur , konu paylaşırken bir uyarı çıksın karşısına maddeler şeklinde mesela 1- Konu başlığını büyük harfle yazmak yasak 2- daha önce paylasılan konuları paylasmam yasak vb vb ve altta bir kutucuk olsun kabul ediyorum şeklinde ve kutucuğu doldurup devam et butonuna basarsa konu yazma yerine gelir cogu kisi kuralları okumuyor ve bu dediğim gelirse ve kabul edip konu paylasirsa en azindan kuralları okuduğunu anlariz veya kabul edip ama kurallara uymayanlara direk uyarı puanı verilebililir. Sizce böyle bir şey olabilirmi ? @Mectruy @Al Simmons @Roselly @Gençtürk @CrowZ @Castiel @SpyMod

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread