Gizli içerik: You must reply before you can see the hidden data contained here. Sorunu

Discussion in 'Önerileriniz - recommend' started by Oğuz Kuday, Aralık 17, 2018.

1. Oğuz Kuday

Oğuz Kuday

Gizli İçerik:You must reply before you can see the hidden data contained here. bir sorun var yorum yazacağımız zaman görünüyor orda yazanlar,yani hiç yorum yazmadanda görülebiliyor içindeki içerik bu umarım düzeltilir.

Last edited: Aralık 17, 2018
    Dark Saga likes this.
  2. emre1314

emre1314

Arkadaşlar aynı sorundan muzdaribim lütfen yardım edin.

3. SkullZ

SkullZ B O $ $

Gizli içerik uyarısı, Gezgin yani yeni üyeler için konulmuş bir önlemdir. Bu önleme, foruma katkı sağlayıp üst tabaya seviyesine eriştiğinizde kalkacaktır, bazı konularda yine çıkar fakat onlara yorum yapabilirsiniz. Çoğu konuya yorum dahi yapamamanızın sebebi de budur. Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım tıklayarak bu konu hakkında açılan konuyu görürsünüz.

4. emre1314

emre1314

Cevabınız için sağ olun hocam yalnız belirtmek istediğim bir husus var: Bu engel "Etik Hacker Olma Kursu" ve "Birkan Tekkan (Etik) Hacker Olma Kursu 1" konularını kapsıyor. Ben bu işin temelini bile öğrenemeden foruma nasıl bir katkı yapabilirim? Katkıdan kastınız konulara cevap yazmaksa bu cahil kafayla (hiçbir şey bilmeden) yazdıklarım forumu çöplüğe dönüştürmez mi?

Furkan Oğulcan and emrelqqq like this.
  5. SkullZ

SkullZ B O $ $

Bu forumda sadece HACK yok ki? Grafik tasarım, android, ios, C#, php, python ve daha birçok yazılımın alanları ile ilgili ar-ge çalışmaları için kategoriler bulunmakta. Kendinize göre bir kategori bulamadıysanız, bildirin yardımcı olalım

Furkan Oğulcan likes this.
  6. ЭК!NØКƧ

ЭК!NØКƧ

Başlığı öyle görünce dedim ne oluyor konu gizli bir yerde açıldı sandım çee

TÜRK likes this.
  7. emre1314

emre1314

Şimdilik diğer konularda takılalım öyleyse. İyi forumlar.

SkullZ likes this.
  8. Quel

Quel

saolun

9. Quel

Quel

Onunla ilgili mevcut bir konu açmıştım zaten !
    Bu konuda onu açıkladım.Yani linkini attım.

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

xxleretxx likes this.
  10. Island

Island

bumm be spyhackerZ

Loading...

Bu sayfayı Paylaş