Google Cloud Ne Ise Yariyor ? (1 Viewer)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Kanka bu rütbenin hali ne ne var yok toplamışın çöpçü gibi çee o cloud sayfası yani oradan hosting vps felan alabiliyorsun 1 sene free diye biliyorum, kredi kartının resmşini çekip yüklüyosun felan hesabını onaylıyorlar öyle bişeyler işte, sonrada beleş linux vps vs vs

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
Google Console bir linux tabanlı makine gibi düşünebilirsin. Google hesabınla giriş yapıp kalem işaretine tıklayınca konsol ekranın açılacaktır ücretsiz kullanabilirsin.
EDİT: BEĞENİMİ GERİ ÇEKTİM

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Kanka bu rütbenin hali ne ne var yok toplamışın çöpçü gibi çee o cloud sayfası yani oradan hosting vps felan alabiliyorsun 1 sene free diye biliyorum, kredi kartının resmşini çekip yüklüyosun felan hesabını onaylıyorlar öyle bişeyler işte, sonrada beleş linux vps vs vs
tmm anladimda ama bana hic iyi gelmiyordu oncedende yani fakemi su video ?
he bide rutbeye beni sen istedinde zaten yine her shey icin saol :(

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
@Dj_Taleh + olarak bu olay fazla sürmüyor, ne kadar makine vds vs açarsan dolardan okadar yer ve bitince faturalandırmayı açık bırakırsan kartından gece ansızın tak tak çekmeye başlar:d

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Google Console bir linux tabanlı makine gibi düşünebilirsin. Google hesabınla giriş yapıp kalem işaretine tıklayınca konsol ekranın açılacaktır ücretsiz kullanabilirsin.
EDİT: BEĞENİMİ GERİ ÇEKTİM
saolda ama neden geri cekdinki ?

Users who are viewing this thread