Hack a yeni başlayanlar içeri (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
öncelikle selamun aleyküm bu konu yeni başlayanlar içindir ilk olarak iki programa ve bir dork a ihtiyacımız var programlar
1-arama m0t0ru
2-brute force
3-"dork" (inurl index.php id=) "arttırılabilir"
İlk önce "arama m0t0runu" açıyoruz programın görünümü:
vP7RWD.jpg

Dorkumuzu içine atıp taratıyoruz çıkan sonucları kaydediyoruz.
Sonrasında "brute force " u açıyoruz
Aşşadaki yazıya tıklayıp aktif ediyoruz
Sonra gereken yerleri doldurup start brute yapıyoruz uygulamanın resmi:
1E0rOb.jpg

Onun dışında gereken şeyleri internette bulabilirsiniz
(Dorklar,kullanıcı adları şifreler )
Kolay gelsin

Last edited:

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
kardeşim Yenilere Niye Brute Öğretiyonki Brute Lameer işidir adamlar sonra kendini heçkır sanıyor açıklarla başla sonra tools lar shell exploit

Credits
0
Rating - 0%
kardeşim Yenilere Niye Brute Öğretiyonki Brute Lameer işidir adamlar sonra kendini heçkır sanıyor açıklarla başla sonra tools lar shell exploit
Zaten zamanla anlarlar ben en basitinden bir yöntem anlattım kolaylık bakımıdan anlattım

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim belliki acemisin yenilerinde acemileştirme lamer işi lamer bruteyi bırakın lan
Çok boş yapıyorsun kardeşim sanane isteyen istediğini paylaşır burda önemli olan birine birşey öğretmek aşağılamak değildir burası forum ve düzenli bir toplum herkes eleştiri yapabilir ama kimse kimseyi incitemez üzemez üzerse buna yönetim @Mectruy el atar.Kimin ne paylaşdıgina çamur atmak kötülemek sana düşmez burda büyükler konuşur küçükler saygı gösterir kenara çekilir ondan kimseye hesab sorma.

Credits
0
Rating - 0%
Çok boş yapıyorsun kardeşim sanane isteyen istediğini paylaşır burda önemli olan birine birşey öğretmek aşağılamak değildir burası forum ve düzenli bir toplum herkes eleştiri yapabilir ama kimse kimseyi incitemez üzemez üzerse buna yönetim @Mectruy el atar.Kimin ne paylaşdıgina çamur atmak kötülemek sana düşmez burda büyükler konuşur küçükler saygı gösterir kenara çekilir ondan kimseye hesab sorma.
Kesinlikle katılıyorum

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread