Hack programları yükleyecem fakat yardım (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle Selamün Aleyküm Dostlarım, 1 Yıl Önce Asus R.O.G Laptop Bilgisayar Aldım Oyun oyna oyna nereye kadar illa insanın kodlama hack yapası geliyo :D fakat oynamadığım tonlarca oyun var onlarıda oynamak istiyorum neyse şimdi hack tools yüklesem pc gitcek virüs dolu programlar olduğu için bi yandan pc ye yazığım geliyor bildiğiniz gibi virüs olunca oyunlarda fps düşüyor bi yandan canım hack kodlama vb. şeyler yapmak istiyor. Bana önerileriniz nelerdir ?

Özellikler:
İntel Core i7 6700 HQ 2.60 GHz (8 Çekirdek)
16 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 960m (4GB)

ev1

Credits
0
Rating - 0%
Bizde yazalım konu dışı ama; i3-6100, GTX 1050, 8GB 2800Mhz RAM, Deepin Linux. Havamızı attığımıza göre konuya geçelim.
Öncelikle bir virtual machine kurabilirsin. Bu virtual machinenin içerisine Kali kurarsan, ihtiyacın olan çoğu hacking scripti avucunun içinde olur. Onun haricinde biraz daha zahmetli fakat daha performans alabileceğin bir konu ise; direk scriptleri Windows'a kurabilirsin. En basitinden SQLMAP'i kullanmak için Python yüklersin ve kullanırsın.

Credits
0
Rating - 0%
Bizde yazalım konu dışı ama; i3-6100, GTX 1050, 8GB 2800Mhz RAM, Deepin Linux. Havamızı attığımıza göre konuya geçelim.
Öncelikle bir virtual machine kurabilirsin. Bu virtual machinenin içerisine Kali kurarsan, ihtiyacın olan çoğu hacking scripti avucunun içinde olur. Onun haricinde biraz daha zahmetli fakat daha performans alabileceğin bir konu ise; direk scriptleri Windows'a kurabilirsin. En basitinden SQLMAP'i kullanmak için Python yüklersin ve kullanırsın.
Dostum scriptleri kurarımda başka işlerlede uğraşıyorum yani illa o virüs gircek pcye sence yükleyemmi yoksa oyun oynamaya devammı siz olsanız ne yaparsınız

ev1

Credits
0
Rating - 0%
Dostum scriptleri kurarımda başka işlerlede uğraşıyorum yani illa o virüs gircek pcye sence yükleyemmi yoksa oyun oynamaya devammı siz olsanız ne yaparsınız

Dediğim scriptlerden virüs girmez(orjinal siteleriden indirirsen). Open-source zaten, açıp bakarsın.

Users who are viewing this thread