Hacker abiler yardım etsin (1 Viewer)

TDK

Credits
0
Rating - 0%
Selam abiler benim birsuru priv exploitim var c ile yazilmis baya iyi bir abim vermişti sanali birakmadan once ama nasil kulla bilirim bilmiyorum bilen varsa lutfen yardim eyleyin tesekkurler

TDK

Credits
0
Rating - 0%
sql biktim artik cok kolay waf bypass filan ediorum ama bi sunu ogrenemedim

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Madem var yap arşiv paylaş Spyhackerz ile , burada cimriligi pek sevmezler , sen eliaçık ol inan insanlarda sana sen sormadan yardım eder.

TDK

Credits
0
Rating - 0%
Madem var yap arşiv paylaş Spyhackerz ile , burada cimriligi pek sevmezler , sen eliaçık ol inan insanlarda sana sen sormadan yardım eder.
surda orgreten olursa payalasacagim

TDK

Credits
0
Rating - 0%
cimlirikle alakasi yok

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
surda orgreten olursa payalasacagim
Vermeden alamazsın ama sen bilirsin , her gün forumda onca şey paylaşılıyor senin yaptığın tutuculuk anlamsız ve manasız

TDK

Credits
0
Rating - 0%
Vermeden alamazsın ama sen bilirsin , her gün forumda onca şey paylaşılıyor senin yaptığın tutuculuk anlamsız ve manasız
yav kardesim tamam dedik ne zoruluyorsun ister paylasirim ister paylasmam surda yardim istiyoruz menfaatci olmayin boyle

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
yav kardesim tamam dedik ne zoruluyorsun ister paylasirim ister paylasmam surda yardim istiyoruz menfaatci olmayin boyle
Duyduğum tek menfaat SPYHACKERZin menfaatidir!

TDK

Credits
0
Rating - 0%
spyı boyle bilmezdim adama bak yardim istiyoruz karsilik bekliyor

TDK

Credits
0
Rating - 0%
lutfen yardim etmeyeceksen gider misin konudan

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
spyı boyle bilmezdim adama bak yardim istiyoruz karsilik bekliyor
ne alakası var bunun spy ile neyse senle tartışmayacağım tartışma yaratmak gibi bir niyetim yok buda sana son cevabım.

TDK

Credits
0
Rating - 0%
ne alakası var bunun spy ile neyse senle tartışmayacağım tartışma yaratmak gibi bir niyetim yok buda sana son cevabım.
bi zahmet kardesim sabahtan beri bos yapıyorsun

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
bi zahmet kardesim sabahtan beri bos yapıyorsun
kurallara saygı duymasam ... , neyse git işine amacım seni küçük düşürmek felan değil nede boş yapmak sana kalmış bir şey

N

Nobody

exploitlerin türleri vardır local ve remote olmak üzere ikiye ayrılırlar ve çalıştırıldıkları platformlar exploite göre farklılık gösterir. yani exploiti görmeden kimse bişey söyleyemez hepsinin kullanımı farklıdır.

TDK

Credits
0
Rating - 0%
exploitlerin türleri vardır local ve remote olmak üzere ikiye ayrılırlar ve çalıştırıldıkları platformlar exploite göre farklılık gösterir. yani exploiti görmeden kimse bişey söyleyemez hepsinin kullanımı farklıdır.
mesela 2017 server root exploiti

N

Nobody

türlü türlü root exploitler var kardeşim kesin olarak nasıl kullanılacağını merak ediyorsan forumda paylaşabilirsin. arkadaşlar yardımcı olurlar.

Credits
0
Rating - 0%
Rat slient poc varsa yaz exploitler aciklara göre bulunur her sistemde calismaz

Users who are viewing this thread