Haftada 2₺ Kazandıran Uygulama (1 Viewer)

Credits
2,218
Rating - 0%
75E8D579-6C0C-4322-8936-88FCA253F081.png

Merhaba arkadaşlar size mobil kripto para birimi olan electroneum uygulamasını tanıtacağım bu uygulama tamamen ücretsizdir ilk önce uygulamayı indiriyoruz sonra uygulamaya girip kayıt oluyoruz sonra doğrulamaları felan geçtikten sonra cloud madenciliğe başlat diyoruz ve 1 hafta olmadan hep madenciliği yeniliyoruz fakat bunlardan önce size selfie onayı verecek o onayı verip başlıyoruz madenciliğe ve ilk açılışta 75 etn felan verir doğrulama felan yaparsınız . 100 etn olunca kendi etn wallet hesabınıza düşer fakat cüzdan yenilendikten sonra etn gözükür. Sonra bunları başka hesaplarla daha fazla kazanabilirsiniz örneğin babanızın telefonuna indirip yada ailenizin telefonuna indirip ordan kendi wallet hesabınıza göndererek 4 kişiyseniz örn. 1 haftada 400 etn gelir buda 8 liradır. Etn için size önerim huobi adlı btc borsası üzerinden takas/trade yaparak bunu bittürkteki altcoinden birine dönüştürüp bittürk hesabınıza yollamanız sonrasında piyasaya göre emir vererek trade edilen bitcoini türk lirasına çevirerek papara cüzdanınıza atıp oradanda kendi banka hesabınıza atmanız aynı zamanda direk bittürkten banka hesabınıza atabilrsiniz ama papara hesaba atınca az kesinti yapıyor haberiniz olsun tercihim paparadır bittürkte 10tl minimum try çekim vardır.​
Buda size referans kodum mutalaka benim kodu yazım ve biraz daha fazla etn cloud madenciliği yapmış olursunuz.

7BA48C7F-BDB6-4C1E-AF6F-729487F66D84.jpeg
Umarım beğenmişsinizdir beni takip edip bu konuya like atarsanız mutlu olurum sizin için para kazanma olayınıda halletmiş olduk 👍🏼♥️💵

R

Roselly

Başlığı büyük yazmayalım bundan sonra. Konu kategorisi de yanlış. Eğer konunun hicbir kategoriye uymadığını düşünüyorsan Offtopic kısmına açabilirsin. Iyi forumlar.

Credits
2,218
Rating - 0%
Başlığı büyük yazmayalım bundan sonra. Konu kategorisi de yanlış. Eğer konunun hicbir kategoriye uymadığını düşünüyorsan Offtopic kısmına açabilirsin. Iyi forumlar.
Tamam öğrendiğim iyi oldu bende konu kategorisi arıyordum

Users who are viewing this thread