HAKKINIZI HELAL EDİN (1 Viewer)

Credits
12,911
Arkadaşlar seçim oldu biliyorsunuz. Hepimiz(ben dahil) adaletli bir ülke, huzur dolu yaşayacağımız bir ülke için vatandaşlık görevi olan oy kullanmayı yaptık. Ama maalesef acı bir tabloyla karşılaştık. Uzun bir süre forumda paylaşım yapmayacağım çünkü şu an kafam çok kötü durumda. Önümde bazı seçenekler var: biri yurt dışına gitmek(çok yüksek ihtimal bunu yapacağım), ikincisi in**har etmek olacak. Size de tavsiyem gidin canınızı kurtarın. Çünkü bu millet akıllanmıyor arkadaşlar. Çok cahiliz çok. Eğer canıma son verirsem ve uzun bir süre konu paylaşmazsam hakkınızı helal edin, gelirsem geri foruma güzel paylaşımlarla yine burada olacağım. Hoşçakalın, Allah'a emanet olun

Credits
315
harezm seni tanımıyorum ama tanımak isterim, sana yürekten bir şeyler yazmak istiyorum. şu anki duruma ve durumuna hayatına son vermek sencede sana haksızlık olmaz mı ? hayallerin var öyle değil mi ? ne yani hayallerini senden daha beceriksiz, senden daha meteliksiz biri mi gerçekleştirecek ? bu senin hak ettiğin en son şey. potansiyelinin farkına var zekanın, kurnazlığının ve ileri görüşlülüğünün. eminim torunlarına anlatacak bir çok hikayen vardır ve ben bu hikayenin başarıyla son bulacağına eminim. seni çok iyi anlıyorum ve sana ne olursa olsun yardımcı olmak isterim, bağlantılarım var istersen yurtdışı için yardımcı olabilirim. unutma intihar bir kaçıştır, intihar en cesur korkaklıktır, kurtuluştur ve biz savaşçıyız savaşmadan ölmek bize yasak.

Users who are viewing this thread