http://www.firmaadresim.com DUMP ZEUSCOBRA (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık zeus bi şimşek çakta keyfimiz yerine gelsin , sıcaktan patlıyoruz.

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
Birçok kişinin ekmek teknesi durumunu almış site alanlar basarken vicdanını da ortaya koysun tr olmasıda zaten bir başka ayrıntı

LSDRainbow

TolanK1.php
Credits
20
Rating - 0%
Birçok kişinin ekmek teknesi durumunu almış site alanlar basarken vicdanını da ortaya koysun tr olmasıda zaten bir başka ayrıntı

Bu forumda küfür yasaktır ! tekrarı halinde kalıcı ban atılacak. Cool görünmek için olur olmadık yere küfür edilmez , hele sana hiç bir hakareti olmamış insana hiç edilmez. Samimiyeti kötü yönde kullanmayın , ikinci yüzümüzü görmek iyi olmaz.

uyarı - mectruy

Last edited by a moderator:

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
sen hele geç köşeye bişey dicem sana :D
Kardeş hadi bu edepsiz sokak çocuğunun teki üslup bilmez kendini bir halt sanan biri konuşması bunu gösteriyor ama sen gidip bide bunun küfürlü konuşmasını bir mod olarak beğeniyorsun ya yazılar olsun sana @WorthLess seni böyle bilmezdim yazık.

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Kardeş hadi bu edepsiz sokak çocuğunun teki üslup bilmez kendini bir halt sanan biri konuşması bunu gösteriyor ama sen gidip bide bunun küfürlü konuşmasını bir mod olarak beğeniyorsun ya yazılar olsun sana @WorthLess seni böyle bilmezdim yazık.
pusat o bu forumun serseri çocuğu :d ,siz çok alınıyorsunuz küfür etmesine felan da ciddi küfür etmek var bide dalga geçmek var sen bunu ciddiye alma deli de geç :D eğer ortada ciddi bir durum olursa zaten adminlerimiz banı vurur.Banada küfür etti,moderatörüm,ama ciddi etmediğini bildiğim için hiçbirşey demedim.

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
pusat o bu forumun serseri çocuğu :d ,siz çok alınıyorsunuz küfür etmesine felan da ciddi küfür etmek var bide dalga geçmek var sen bunu ciddiye alma deli de geç :D eğer ortada ciddi bir durum olursa zaten adminlerimiz banı vurur.Banada küfür etti moderatörüm ama ciddi etmediğini bildiğim için hiçbirşey demedim.
Ciddi olmayan küfürler şakalar samimi olduğun tanıdığın kişilere yapılır Worthless tanımadığın birine değil

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
worhtless birdaha küfür edilirse lsd yi banla kalıcı olarak. ben yoıkum burlarda ancak düzeni sen ve diğer birkaç arkadaşın sağlaması gerekiyor , biliyorsun bu forumda böyle şeylere izin asla vermiyoruz
Abi isko da bu olayı yaşadı ama hiç ban yemedi.Ben biraz arkadaşım diye hafif davrandım özür dilerim @Pusat :D objektif bakamadım olaya farkındayım.Gözüm üstünde lsd :D yatak odalarına kadar giricem gerekirse :) :D

Credits
0
Rating - 0%
Abi isko da bu olayı yaşadı ama hiç ban yemedi.Ben biraz arkadaşım diye hafif davrandım özür dilerim @Pusat :D objektif bakamadım olaya farkındayım.Gözüm üstünde lsd :D yatak odalarına kadar giricem gerekirse :) :D
isko misko akibey falan herkeze böyle bu sistem birilerini gönderiz digerleri gelir şüphen olmasin herkez eşit burada isterse gitsin facebook'un veritabanini paylaşşin yada kadin olsun

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread