Credits
50
Rating - 0%
evet arkadaşlar uzun zaman önce hatırlayanlarınız vardır. veya yoktur eski konulara bakarsanız profilimden anlarsınız. geçen sene yolladığım bir markmonitor.com admin bilgileir mevcuttu. fakat forum sql yeniden yüklenince sanırım tarihi yenilenmiş. "Mectruy" napıyon amk durmadan tarihleri değişiyor onu düzelt 2017 yap sana zahmet olmaz ise. Çünkü o tarih gerçeği 2018 değil 2017 gönderisidir. her türlü kanıtlarım her neyse beni bilen bilir mec. de bilir.

makrmonitor.com gibi yine dünya devlerinden birinin 3-4 yıldır ekmeğini yiyorum. artık sıkıldım. 1 yıl sonra dedim şu icann bir daha çekeyim açığı duruyorsa. türk gençlerimize armağan edeyim öttürsünler bari.

ha bu arada unutmadan ben markmonitor bilgileri paylaştıktan bir kaç gün sonra bir kaç arkadaş markmonitor editorune girip hack felan yazabilmiş hiç yoktan onu başarabilmişler. tebrik ediyorum buradan onları.(hatta mectruy bilir bir ara skype da konuşmuştuk markmonitor hack yapalım mı diye sonra sorunları çıkmıştı uğraşamadık mec'in)

şimdi gel gelelim işin lacivert kısmına. arkadaşlar. icann admin bilgilerini paylaşıcam. yakında bu başlık altında. hızlı olup girip becerebilen ana sayfa indexi çakar. beceremeyen (editörden yazı yazar.) beceremez. uğraşır tecrübe sahibi olur. ha alıntı çalıntı yapacak arkadaşlara sesleniyorum. siz bilirsiniz özenti olmak isteyenlere kapımız açık her daim. alıp çalıp orada burada paylaşabilirsiniz. sizin tercihiniz.

arkadaşlar süre vermiyorum konuyu devamlı takipte kalın. yakın da burada paylaşırım.

not : unutmadan ben her daim işlerimi büyük olsun, küçük olsun burada spy da paylaşırım ve twitter da. başka yerde aramayın beni ve paylaşımlarımı az paylaşır öz paylaşırım. (daha neler var gençler bekleyin.)

unutmayın geçmişteki sağlam abileriniz. hala hayatta. ( herkes tanımaz beni eski lakabımız da bırakın bende kalsın )

görüşürüz gençler.

kanıt isteyenler olacaktır arkadaşlar şimdilik bu kadar kanıt yeter.
https://twitter.com/narGoThic
DsEcuYYX4AAHavE.jpg

not2: reklam felan değildir reklamla işim yok.

Attachments

• indir (7).png
    indir (7).png
    142.8 KB · Views: 28
  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    5.8 KB · Views: 25
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    44.4 KB · Views: 25
  • Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    4 KB · Views: 25
  • Screenshot_33.png
    Screenshot_33.png
    328.3 KB · Views: 26
Last edited by a moderator:

h4cky0u 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
fewlars bu geçen seneki olay değilmi. markmonitor hashları kırmadıydın diye hatırlıyorum. SQLMAP
birde eski konun duruyormu forumda ? tarihi değişmiş demişsin ?

not: gereksiz mesajlar silindi, lütfen konu dışına çıkacak mesajlar atıp durmayın.!! gırgır mesajları özelden yapılırsa konular amacından çıkmamış olacak. Konuyu açanın kim olduğunu merak eden kendisine pm atar, konusunu gırgır yerine çevirmenin alemi yok.

Last edited:
B

BlackDewil

Eline sağlık merhum bey , görüşmeyeli oldu baya seni burda görmek sevindirici ;)

Credits
50
Rating - 0%
fewlars bu geçen seneki olay değilmi. markmonitor hashları kırmadıydın diye hatırlıyorum. SQLMAP
birde eski konun duruyormu forumda ? tarihi değişmiş demişsin ?

not: gereksiz mesajlar silindi, lütfen konu dışına çıkacak mesajlar atıp durmayın.!! gırgır mesajları özelden yapılırsa konular amacından çıkmamış olacak. Konuyu açanın kim olduğunu merak eden kendisine pm atar, konusunu gırgır yerine çevirmenin alemi yok.
aynen geçen sene ki olay makrmonitor olayı. yazının tamamını okumadan arkadaşlar atmış tutmuş birşeyler kibir felan demişler de. bunlar beni tanımıyor tanısalar keşke.
konu burada : https://www.spyhackerz.com/forum/threads/markmonitor-com-admin-bilgileri.10459/
geçen senenin tarihi yazması gerekiyor sanırım da benmi yanlış görüyorum.(aynen geçen sene tarihli değil 2018 tarihli konu olmuş)
Eline sağlık merhum bey , görüşmeyeli oldu baya seni burda görmek sevindirici ;)
eyvallah kardeşim sağolasın sonunda tanıyan birileri hatırlayan birileri çıktı
Eline sağlık :)
eyv

B

BlackDewil

aynen geçen sene ki olay makrmonitor olayı. yazının tamamını okumadan arkadaşlar atmış tutmuş birşeyler kibir felan demişler de. bunlar beni tanımıyor tanısalar keşke.
konu burada :
geçen senenin tarihi yazması gerekiyor sanırım da benmi yanlış görüyorum.(aynen geçen sene tarihli değil 2018 tarihli konu olmuş)

eyvallah kardeşim sağolasın sonunda tanıyan birileri hatırlayan birileri çıktı

eyv

Last bitcoin & epin bender , unutur muyuz reis :D

Users who are viewing this thread