Iframe Ile Index Atma Yöntemi

Discussion in 'Hack Dökümanları - Hack Articles' started by risk-master, Nov 9, 2018.

 1. risk-master

  risk-master

  Mesajlar:
  203
  Likes Received:
  201
  Cümleten Selamün Aleyküm.

  Bilindiği üzere hazır scriptler haricinde bazı siteler değişik scriptler kullanabiliyor ve bu scriptler bazen index yememektedir. Yapılabilecek en fazla sadece duyuru veya kategori açarak Hacked gibi yazılar yazabiliyoruz. Duyuru ya da kategori açıp Hacked yazmak yerine index atmak için güzel bir yöntem var.

  Öncelikle indexinizi herhangi bir yere upload edin. Bu pastebin olabilir ya da free host&domain alıp oraya indexinizi atabilirsiniz veya elinizde herhangi bir shell varsa indexinizi oraya atabilirsiniz. Hatta eğer her siteye aynı indexi atıyor iseniz bu işi önceden attığınız bir indexin zone-h linkiyle bile yapabilirsiniz. Ben zone-h methodunu göstereceğim ve zaten mantığı basit, anlarsınız.

  Öncelikle zone-h’daki zonemize giriyoruz ve sayfanın kaynağını görüntüle (CTRL+U) yapıyoruz.

  [​IMG]

  Kaynak kodunda:

  Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

  diye bir URL göreceksiniz (resimde kırmızı kutu içerisinde gösterdim.) O URL’yi kopyalıyoruz ve aşağıda verdiğim iframe kodundaki burayaURL.com yerine yapıştırıyoruz.

  Code:
  <iframe src= "burayaURL.com style=position:fixed; top:0px; left:0px; bottom:0px; right:0px; width:100%; height:100%; border:none; margin:0; padding:0; overflow:hidden; z-index:999999;> </iframe>
  Yapıştırdıktan sonra genelde sitelerin iletişim bölümünde Google Map ın iframe kodu olur. Google Map’ın iframe kodu ile bizim indeximizin olduğu iframe kodunu değiştiriyoruz ve indeximiz tam sayfa olarak çıkıyor.
   
  storm, Gençtürk, Code Red and 2 others like this.
 2. BlackDewil

  BlackDewil Guest

  Benim zamaninda cwye actigim konunun aynisini acmissin , ozgun olman dilegi ile kardes :)
   
 3. Konu Sahibi
  Konu Sahibi
  risk-master

  risk-master

  Mesajlar:
  203
  Likes Received:
  201
  Peki kardeşim. Hakkını helal et.
  Çalmaktan ziyade herkes bilsin, öğrensin amacındayım. Çünkü bilgiyi aktif tutmak gerek. Ben paylaşmasam en 1 yıllık konu tarihe karışacaktı ve yazık olacaktı. Zaten pek forumlara eskisi gibi giriş yapmıyorum. Kal sağlıcakla. Allah'a emanet ol.
   
  deleted-user likes this.
Loading...

Bu sayfayı Paylaş