Index nasıl basılır? (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Başlıktaki gibi. HackShow bölümünde herkes index basıyor ve yayınlıyor. Ben de nasıl yaparım index basma işini?
Site de zaafiyet bulursun , zaafiyet ile panele girer login olursun (sql inj üzerinden örnek veriyorum). Sonra shell sokarsın. Shell ile index.php yi atarsın

Credits
0
Rating - 0%
Geçmişi hatırla venomm.
seni banlicam:D
bana ayt den bahsetme artık anti-ayt çalışıyom:)
onların canlarını yakıcam:mad:
hem ayrıca ben bu tür bir konu açmadım.
Ama daha fenasını yaptım la ben:D:D
Neyse byby süre bitti

Credits
0
Rating - 0%
seni banlicam:D
bana ayt den bahsetme artık anti-ayt çalışıyom:)
onların canlarını yakıcam:mad:
hem ayrıca ben bu tür bir konu açmadım.
Ama daha fenasını yaptım la ben:D:D
Neyse byby süre bitti
İçinde ne yaşıyorsun merak ediyorum :D

Credits
0
Rating - 0%
ayt denmi geldin? git araştır...
Üzgünüm dostum. Senin herşeyi doğmadan önce öğrendiğini, çocuk olmadan yetişkin olduğunu, lamerliği pas geçerek direkt hacker olduğunu unuttum.
Öğrenmek için uğraşıyorum bende. Bilsem konu açmazdım.
Bu arada net kafeden mi giriyorsun süre bitti dedin ya.

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Burada ki bir çok kişi anasının karnında hack yapmadı beyler, onun için kimseyi yargılamanın bir mantığı yok ilk önce bunu kafanıza bir sokun. Sanki siz önceden hiç birinden yardım istememiş gibi konuşuyorsunuz ya burada :D helal olsun size..
Kardeşim en başta SQL injection'dan başla, güzel araştırmalar yap. Makaleler oku, bu şekilde devam et. Yavaş yavaş ilerleme kaydettiğini görürsün zaten :)

Credits
0
Rating - 0%
Dostum ben de lamerim ama brute force (hack olmasa da) sana hack tadı verebilir shell atıp server root olabilirsiniz ben hiç yaşamasam da :D beraber öğreniriz.
Sql açığını da araştır derim havij kullanımı SQL map kullanımı ayrıca exploid terimini araştırıp dorklara göz atıp site hacklemek mümkün :)

Users who are viewing this thread