inj3ct.info storm hacked ! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
40
Rating - 0%
klavuzu karga olan pardon mka olanın burnu boktan kurtulmazmış :D ben bu mkanın beş paralık biri olduğunu zamanında söyledim ama dinleyen olmadı (!) tebrik ederim güzel hacklemişsiniz.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%

Ergen çocuk gibi davranmaya başladı, bakın aşağıda onun kullandığı üyelikler ve hepsinden pm attı spyacademy şifresini almak için. Bundan ala ispat olmaz sanırım. " Benimle bağlantısı olmadığı halede" diyor ya..

nQPdYN.png

Diğer söylediklerine gelecek olursak.

Kendisi bana haftalarca spya link ekletmek için pm attı, illa kayıtlarınımı çıkarıp koyayım buraya ? ben ilklerden uygun görmedim ama sonra dedim ulan bir faydamız dokunsun iyi birine benziyor dedim ve footere haftalarca kalan warezm adlı sitesinin linkini koydum, bu arada sitesi alexa 4-5 milyon felandı yani onun footere spyın linkini koyması bize zerre faydası yoktu, işte laf olsun diye link değişimi yaptık. İNSAN sandık.

Ne oldu ? sitesi spy forumundaki arkadaşlarımızında desteği ile istediği konuma geldimi ? geldi ! Ona bu iyliği başkası yaparmıydı ? yapmazdı ! ama dünyanın ilahi kanunu nedir ? iylik yap kötülük bul.

Şimdi açtığı çakma forumunda benim liderliğimi tartışıyor, multi üyelikler kullandığımı ima ediyor, ayrıca benim bu şekilde kendimi biyerlere getirmeye çalıştığımı söylüyor, çee burada güleceğim. Devam edelim, ben 2005 senesinde imhatimi adlı siteyi kurup 2006 senesinde ise spyhackerz'i kurduğumda kendisi hangi ilkokula gidiyordu ? kendisi kimdir ? necidir ? spyhackerz'de takılmadan önce kendisini kaç kişi tanıyordur ? cevabı kolay sorular soruyorum, cevapları hepiniz bilmektesiniz değilmi.

Bu eleman sht'den banlanmayı açık ve net olarak hazmedemedi. Sen kendine site açmışsın ama hala bizi konuşuyorsun, tabi MKA hazretleri büyük hacker, namlı mka'ya insanların itimatı üst düzeyde olduğu için herkes onun yolunda gidecektir buna eminim (!!)

Akılsız akılsız konuşuyor. Çocuk gibi mesajlar yazmayı bıraksa iyi olur, kendi warez dünyasına

Last edited:
F

fl0ry

Ergen çocuk gibi davranmaya başladı, bakın aşağıda onun kullandığı üyelikler ve hepsinden pm attı spyacademy şifresini almak için. Bundan ala ispat olmaz sanırım. " Benimle bağlantısı olmadığı halede" diyor ya..

nQPdYN.png

Kendisi bana haftalarca spya link ekletmek için pm attı, illa kayıtlarınımı çıkarıp koyayım buraya ? ben ilklerden uygun görmedim ama sonra dedim ulan bir faydamız dokunsun iyi birine benziyor dedim ve footere haftalarca kalan warezm adlı sitesinin linkini koydum, bu arada sitesi alexa 4-5 milyon felandı yani onun footere spyın linkini koyması bize zerre faydası yoktu, işte laf olsun diye link değişimi yaptık.

Ne oldu ? sitesi spy forumundaki arkadaşlarımızında desteği ile istediği konuma geldimi ? geldi ! Ona bu iyliği başkası yaparmıydı ? yapmazdı ! ama dünyanın ilahi kanunu nedir ? iylik yap kötülük bul.

Şimdi açtığı çakma forumunda benim liderliğimi tartışıyor, multi üyelikler kullandığımı ima ediyor, ayrıca benim bu şekilde kendimi biyerlere getirmeye çalıştığımı söylüyor, çee burada güleceğim. Devam edelim, ben 2005 senesinde imhatimi adlı siteyi kurup 2006 senesinde ise spyhackerz'i kurduğumda kendisi hangi ilkokula gidiyordu ? kendisi kimdir ? necidir ? spyhackerz'de takılmadan önce kendisini kaç kişi tanıyordur ? cevabı kolay sorular soruyorum, cevapları hepiniz bilmektesiniz değilmi.

Bu eleman sht'den banlanmayı açık ve net olarak hazmedemedi. Sen kendine site açmışsın ama hala bizi konuşuyorsun, tabi MKA hazretleri büyük hacker, namlı mka'ya insanların itimatı üst düzeyde olduğu için herkes onun yolunda gidecektir buna eminim (!!)

Akılsız akılsız konuşuyor,
Çok haklısın reyis fakat forumda daha olgunlaşmamış kişiler admin mod veya major diyelim.Anarchosa ewotürk olayında dırek ben banlandım kimse bi bok sormadı.2 kişi küfür ettiği halde ben banlanıyorum sıkıntı burda :D

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%

nQPdYN.png

Kendisi bana haftalarca spya link ekletmek için pm attı, illa kayıtlarınımı çıkarıp koyayım buraya ? ben ilklerden uygun görmedim ama sonra dedim ulan bir faydamız dokunsun iyi birine benziyor dedim ve footere haftalarca kalan warezm adlı sitesinin linkini koydum, bu arada sitesi alexa 4-5 milyon felandı yani onun footere spyın linkini koyması bize zerre faydası yoktu, işte laf olsun diye link değişimi yaptık.

Akılsız akılsız konuşuyor, yarım akıllının teki.
Cem madem laf oyununa başladın bende açıkça konuşayım.

Seni aklına gelmeyecek bir çok isnana sordum hepsi senin için insan kullanan bir varlık olduğunu söyledi.

Sana link ekle diye 2 kez yazdım 2.sinde kabul ettin he onuda niye kabul ettin benimle mkaspyshell yapımında ileri gideiblmek için öyle birşey yaptın işine yararım diye öyle bir fantezi yaptın. Sen çok iyi duygu sömürüsü yapıp insanları kullanıp atabilirsin geçmişinde herzaman olan birşey ama bunu bende yapamazsın kardeşim. SHT de benim içni bir çöp kutusundan farklı bir platform dğeil 15 yaşındaki çocukları kullanarak bir platform yaratmaya çalışıyorsun bunu geçmişinde senin yanında olan herkesten öğrendim ve doğruladım buradan banlanma gibi bir korkumda yok koymadıda sky adlı arkadaş ben bu foruma geldiğimden beri bir çok kez forum açmamı istedi hatta bir çok kişi istedi ama ben kesinlikle sana ayıp olacağını düşündüğüm içni böyle bir işe girişmedim. hee baktım sende kullan at rolüne giriş yaptın orda bir dur dedim.

BEN BU FORUMDAN ÖNCE SENİN KANKA DEDİĞİN ABİ DEDİĞİN ADAMLARLA TAKILIYORDUM MEVKİM BELLİYDİ BENİM SHT YE GELİŞİM NAMIMI YADA BİLGİMİ ARTTIRMADI YAPTIĞIM İŞLER NAMIMI ARTTIRDI HEP BÖYLE OLMUŞTUR SEN KARAKTERSİZCE DAVRANDIN BENDE SANA KARŞILIK VERDİM. BAŞA FATAL DİYE BİR DÖL İSRAFINI GETİRMİŞSİN KOYMUŞSUN ADMİNLİKTEN BİR GRAM BİLGİSİ OLMAYAN İT OĞLU İT BEN ONUNDA ANASINI SİKİCEM MERAK ETMESİN.

Last edited:
N

Nobody

Forumu beğenmeyen siktir olup gidebilir zorla üye etmedik kimseyi. Mec reis güzel söylemiş fazla prim vermeyeceğiz.

F

fl0ry

Seni araştırdım sordum x-hayben,mirkin ve aklına gelmeyecek bir çok isnana daha sordum hepsi senin için insan kullanan bir varlık olduğunu söyledi.

Sana link ekle diye 2 kez yazdım 2.sinde kabul ettin he onuda niye kabul ettin benimle mkaspyshell yapımında ileri gideiblmek için öyle birşey yaptın işine yararım diye öyle bir fantezi yaptın. Sen çok iyi duygu sömürüsü yapıp insanları kullanıp atabilirsin geçmişinde herzaman olan birşey ama bunu bende yapamazsın kardeşim. SHT de benim içni bir çöp kutusundan farklı bir platform dğeil 15 yaşındaki çocukları kullanarak bir platform yaratmaya çalışıyorsun bunu geçmişinde senin yanında olan herkesten öğrendim ve doğruladım buradan banlanma gibi bir korkumda yok koymadıda sky adlı arkadaş ben bu foruma geldiğimden beri bir çok kez forum açmamı istedi hatta bir çok kişi istedi ama ben kesinlikle sana ayıp olacağını düşündüğüm içni böyle bir işe girişmedim. hee baktım sende kullan at rolüne giriş yaptın orda bir dur dedim.
orospu cocugu 3 kısı olup nıye benı banladınız amın evladı yaşın 16 elaleme laf yapıyorsun

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
burda çoluğu çocuğu kullanarak bir yere gelmen seni yükseltmeyecek emin ol yükseltmeyecek ki bu sefer yükselemeyeceksin dediğimi ykaında çok iyi bir şekilde anlayacaksın. icq mü biliyorsun zaten o zaman geldiğinde oradan iletişime geçersin. Dün demoyu aldınız yakında full versiyonu tadacaksın..

Son olarak hadi diyelim ki ben hatalıyım ben yanlışım imt de ilk kurduğun timden beri olan insanlar neden senin yanında değil de benim yanımda ,?

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
WarezM in yükselişiinde bir yararın olduğunu kabul ediyorum fakat senin sayende yükselmedi. Ahrefs.comdan bakarsın 300k ya yakın backlink var ki sen backlinkini kaldırdın dahada yükseldi wm.

Sen bana iyilik yapmadın sen kendi karatkerini gösterdin kardeşim :)

Herkese iyi forumlar....

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%

Seni araştırdım sordum x-hayben,mirkin ve aklına gelmeyecek bir çok isnana daha sordum hepsi senin için insan kullanan bir varlık olduğunu söyledi.

MKA senin yaptığın bir shellcik içinmi çıkar sağladığımı düşündün ? benim log panellerime binlerce shell yağarken, burda 200-300 shell paylaşımı yaparken ? sen anlayamadın beni, seni kazanmak için ekibin bir parçası olabilesin diye bu türlü karşılıklı paylaşımlarda bulundum, ama bunu bile bukadar yüzeysel anlamışsın. senin yaptığın alfa shelle yda 2-3 warez konuna muhtaç felan sanmışsın bu çok üzücü.

Seni kullanmaya kalktığımı nerden düşündünki ?

Seni kullanmak istesem, warezin moderatörlüğüne getirir tüm bölümü sana devreder yapacağın yüzlerce paylaşım ile keyfime bakardım açıkcası, sht nin senin içni çöp kutusu olmasının bizim için bir önemi varmı ? yok. Senin bizim hakkımızdakş görüşlerin çokmu önemli allah için? üç beş insanla konuşup kafanda bir şekil oluşturmuşsun.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread