İnstagram Acil Yardım (1 Viewer)

Credits
40
Rating - 0%
Selam dostlar, kız arkadaşımla ortak kullandığımız bir instagram hesabı vardı ve burada bir sokak hayvanı için bağış toplamıştık... Herkes parasını veterinerin banka hesabına gönderdi... Veteriner kayıtları bulamıyor... Hesabı dondurduk ve şifresini e-postasını falan hatırlamıyoruz... Bu hesabı geri alabilmek mümkün mü ? Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz öteki türlü baya borca gireceğiz...

Hesap kullanıcı adı
@islakburunpans

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
Selam dostlar, kız arkadaşımla ortak kullandığımız bir instagram hesabı vardı ve burada bir sokak hayvanı için bağış toplamıştık... Herkes parasını veterinerin banka hesabına gönderdi... Veteriner kayıtları bulamıyor... Hesabı dondurduk ve şifresini e-postasını falan hatırlamıyoruz... Bu hesabı geri alabilmek mümkün mü ? Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz öteki türlü baya borca gireceğiz...

Hesap kullanıcı adı
@islakburunpans
açılır evet maili hatırlıyorsan gönder bana medya desteğine veririm belli bir ücret karşılığında

Credits
1,456
Rating - 0%

Hesap kullanıcı adı
@islakburunpans
Hesabın e-posta adresini mi hatıralmıyorsun şifresini mi ?

Credits
40
Rating - 0%
Hesabın e-posta adresini mi hatıralmıyorsun şifresini mi ?
Hocam ikiside yok... Hesap kurtarmada sadece facebook çıkıyor mail çıkmıyor... Şifreyi bir hatırlasak zaten açacağız hesabı da... O da yok maalesef... İnstagram formunu doldurdum ama doğru dürüst bir geri dönüş alamadık...

Users who are viewing this thread