Coinli Instagram Ebedi Çekme (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Status
Not open for further replies.
Credits
3
Rating - 0%
Adım 1 :

- Öncelikle düşen hesaba sağlam bi vpn ile google üzerinden giriş yapmamız gerekiyor.

Adım 2 :

- Hesaba ilk giriş yaptığınızda kendi Facebook hesabınızı ekleyin. Ardından maili değiştirin kendi mailinizi koyun.

-Sonra kendi mailinizin sonuna x koyun örneğin:

[email protected]

[email protected]

Adım 3 :

- Sonra tekrar ilk girdiğiniz maili ekleyin. [email protected]

- Ardından sahibinin numarasını kaldırıp kendi numaranızı ekleyin.

- Bunları yaparken hızlı olun çünkü adam her an uyanıp hesabı kurucu düşürebilir.

Adım 4 :

- Sonra google chrome üzerinden crowyproxy.com sitesine girin ve boşluğa instagram.com yazın sizi instagram sayfasına atacaktır. Hesaba giriş yapın ve büyük ihtimal şüpheli giriş denemesi hatası alacaksınız.

- Kendi mailinize kod atın ve o kodu kopyalayın. Kendi mail adresimize hesaptaki maili iki kere değiştirdiğimiz için "Email changed on Instagram" bildirimi gelmesi lazım.

- O bildirime tıklayın ve küçük mavi yazıya "Secure my account here" yazısına tıklayın. Hesap kurucu düşecek. Orada sahibinin mailine kod atın ve kopyaladığınız kodu yapıştırın. Ardından "Evet, bilgilerim doğru" tıklayın ve şu an hesapta revert kırmış oldunuz. Şifre değiştirin.

- Sonra hesabınızı hiçbir yaş kısıtlamasına vs. almadan bu bağlantıdan Tıklayın silin. Ardından bu bağlantıdan Tıklayın hesabınızı açın açıklamaya hesabımı yanlışlıkla sildim vs. yazın ve bunu portekiz vpn den yapmanızı öneririm daha çabuk açılır.

- Hesabınız açıldıktan sonra hesabınızı işletmeye alın ve işletme ayarlarına gelip minimum yaş tan adamın olduğu ülkeye +99 yaş ekleyin.

Adım 5 :

- Uzun bi nick yapın. Örnek: _.___._____sraexe_._.__.______

- Ardından hesabınızı dondurun ne kadar dondurursanız o kadar iyidir. Ben en az 1 hafta donukta kalmasını tavsiye ederim.

- Kod ekranını kapatmak için sahibinin mailine girip telefonunu sıfırlamanız gerek.

Link: https://support.google.com/accounts/answer/6160491?hl=tr

NOT: (Sadece gmailde olur) Android harici işletim sistemli tefonlar sıfırlanmaz.

-Şu anlık instagram'a yeni gelecek güncelleme olduğu için formlar çalışmamakta. Yani sildiğiniz hesabı açamazsınız. Bunun için de metod anlatayım. Dediklerimi aynı şekilde yapın tek fark hesabınızı silmeyeceksiniz ve mailinizi toplamda 3 kere değiştereceksiniz. Çünkü adamın mailine mail adresiniz değişti bildirimi gideceği için sizin mailiniz orada gözükecektir.

Adım 6 :

- İlk sallama bir mail yapın:

[email protected]

Sonra kendi mailinizi dediğim gibi yapın.

[email protected]

[email protected]

- Dediğim şekilde revert kırdıktan sonra hesabınızın kullanıcı adını uzun bi nick yapın ve dondurmadan hesabınızı tüm ülkelerden kısıtlayın.

- Yani sadece adamın ülkesi değil tüm ülkelere +99 yaş ekleyin.

- Bu dediğim metod formlar açılana kadar geçerli. Formlar açıldıktan sonra üstteki metodu uygulayın. Formlar açıldıktan sonra hesabınızı +99 yaştan çıkarın ve silip açın. +99 yaştan çıkarmazsanız hesabınız açılmaz.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread