Instagram Hack [En Etkili Yöntem] (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%

Selamlar,
Bugün forumda ilk konumu paylaşıyorum. İlk konum basit ama bir o kadar da etkili bir yöntem olacak. Bu yöntemi daha önce çokça kez kullandığımdan %80 oranında olumlu sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.

View hidden content is available for registered users!

(Şunu belirtmemde fayda var burada hedef büyük takipçili hesaplardan ziyade yakın çevrenizin veya müşterinizin yakın çevresinden birinin hesabı olacaktır.)

İşlemi yaparken bize gereken +20k bir hesap, kurbanın telefon numarası ve birazcık etkili konuşma sanatı. Ayrıca şöyle bir kriter de var kurbanın telefon numarası +3 hesapta ekli olmalıdır.

Bu kriterler sağlanıyorsa başarıya çok yakınız demektir. Şimdi yapacaklarımızı anlatayım. Öncelikle +20k hesabınızın profil fotoğrafına bir instagram resmi ekleyin. Daha sonra ad kısmına inandırıcı bir partner adı ve biyografiye de partner olduğunuzu andıracak bir metin ekleyin. Daha sonra kurbana bir mesaj atın (takipçi sayınız yüksek olduğundan kurban sizin instagram partneri olduğunuza inanacaktır) kurbana hesabının instagram topluluk kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle kapatılacağını, eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsa hesap sahibi olduğunu kanıtlaması gerektiğini söyleyeceksiniz ve kurbana numarasını yazarak bu numarayı onaylamanız gerekmelidir diyeceksiniz. Herhangi bir şifre isteme işlemi bulunmadığından ve hesaba ekli numarayı bildiğinizden kurban büyük ihtimalle sizin partner olduğunuza inanacaktır. Daha sonra size doğrulama işleminin nasıl gerçekleşeceğini soracaktır numarasına SMS yoluyla bir kod geleceğini ve kodu size yollması gerektiğini söyleyeceksiniz.
(Başta belirttiğim " telefon numarası +3 hesapta ekli olmalıdır ") kriteri burada devreye giriyor.
-Instagram login kısmına gelin (uygulamadan)
-Şifreni mi unuttun seçeneğine tıklayın ve kurbanın numarasını girin
-Daha sonra kurbanın numarasına bir kod gelecek )

Daha sonra tarayıcı üzerinden kurbanla iletişime geçtiğiniz hesaba giriş yapıp dm den kodu isteyin. Kurban kodu verince uygulamaya kodu gireceksiniz ve numaraya ekli hesaplar gözükecek. Buradan ilgili hesabı seçip giriş yapabilirsiniz. Umarım bir nebze de olsa işinize yarar.

Last edited by a moderator:
A

Anarchosa

Konu sabitlendi ve hide etiketi içerisine alındı tekrardan ellerine sağlık kanka

Credits
4,445
Rating - 0%
Selamlar,
Bugün forumda ilk konumu paylaşıyorum. İlk konum basit ama bir o kadar da etkili bir yöntem olacak. Bu yöntemi daha önce çokça kez kullandığımdan %80 oranında olumlu sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.

***Hidden content cannot be quoted.***
?

Credits
25
Rating - 0%
Selamlar,

bakalım

Credits
0
Rating - 0%
Selamlar,

Bakalm

Credits
118
Rating - 0%
Selamlar,

Credits
0
Rating - 0%
Selamlar,

bakalım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread