Instagram Hesabı Ebedi Alma (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar bildiğiniz üzere çaldığınız çoğu hesaplar formla geri alınıyor. Hesap sahibi önceden giriş yaptığı için form onda açık oluyor.Bulduğum taktik sayesinde hesap sahibine ve benim dışımda hesaba girmiş tüm cihazlara bu formu kapatabiliyorum.Yani hesap sahibinin formla hesabı geri alma şansı kalmıyor. Formu kapatmak istediğiniz hesapları pm yolu ile gönderebilirsiniz.İnanmayanlar olursa bizzat kendisiyle boş hesapta dener ve kanıtlayabilirim.

Last edited:
Credits
1,762
Rating - 50%
konu baltalamak gibi olmazsa anlatayım her gün değişecek bir e-posta alın (tempmail'den olabilir) hesabın kullanıcı adını en uzun ve karışık şekilde ayarlayın şifreyi bir çok defa değiştirin 1 gün içerisinde ve hesabı dondurun 1 2 ay bekleyin hesabı açın yine aynı taktiği uygulayın hollywood yıldızı değilse alamaz :)

Credits
0
Rating - 0%
konu baltalamak gibi olmazsa anlatayım her gün değişecek bir e-posta alın (tempmail'den olabilir) hesabın kullanıcı adını en uzun ve karışık şekilde ayarlayın şifreyi bir çok defa değiştirin 1 gün içerisinde ve hesabı dondurun 1 2 ay bekleyin hesabı açın yine aynı taktiği uygulayın hollywood yıldızı değilse alamaz :)
kullanıcı adını bulmaları zor olmaz + olarak da donuk hesaba form atılıyor kardeşim

Credits
0
Rating - 0%
lasdhuvladsıufhdalsuhaıodh donuk hesabın k.adını bilemezse nasıl form atsın avel ama bunun da çözümü var yabancılarda bunu bilmez
aptal kardeşim benim hiçbiri zaten kendi alamıyor kolay kolay hepsi işten anlayan adamlara gidiyor onlarında kullanıcı adını bulması zor olmaz burda boş laf yapma cahil cühela orospu evladı

Credits
1,762
Rating - 50%
aptal kardeşim benim hiçbiri zaten kendi alamıyor kolay kolay hepsi işten anlayan adamlara gidiyor onlarında kullanıcı adını bulması zor olmaz burda boş laf yapma cahil cühela orospu evladı
Neden sövüyorsun? İşte bu mu senin karakterin?

Credits
0
Rating - 0%
böyle karaktersizleri kimse kaale almaz konuşmaya söverek devam edenlerin %90 ı velettir geri kalan %10 luk kısım da velet olma aşamasındadır :d
:d atıyorsun ve veletlikden çocukluktan bahsediyorsun muhatabım değilsin çocuk

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
Form basması için güncel kullanıcı adını bilmesi gerekmiyor. Hani önceki kullanıcı adları ve mailler kayıt olarak tutuluyor bilin istedim. 153k hesap var, kendi methodumu denedim ama yinede deneyebiliriz.

Credits
0
Rating - 0%
Form basması için güncel kullanıcı adını bilmesi gerekmiyor. Hani önceki kullanıcı adları ve mailler kayıt olarak tutuluyor bilin istedim. 153k hesap var, kendi methodumu denedim ama yinede deneyebiliriz.
Bende bunu anlatmaya çalıştım üstteki arkadaşa

Users who are viewing this thread