instagram hesabi patlattikan sonrasi (1 Viewer)

Credits
50
Rating - 0%
Selamlar herkese arkadaslar benim arkadasimin 4 yillik bi iliskisi oldu ve kiz bundan ayrildi mi aldattimi ne ole bisi kiz suan kibrista turkiyeye geldi arkadas benden rica etti hesabinal bende aldim sifreyide biliyorum ve konustugu sevgilisyle fotolar buldum birlikte gezmeye giderken ama ailesi bilmiyo onun arkadsta ailesinintaniyo oda onu simdi o hesap hem bende girili hem arkadasta ben diyorum ki ilk omce hesabi alim e posta cep tel ve facebook a baglim fotolari paylasim hesap bir hafta bende kalsin sonra hesabi geri vereyim ona ama fotolari internet cafede filan paylassam simdi sikayet ederse o yuzden ama o fotolari o hesaptan paylasmak zorundatim bemi bulmamalri icin ne yapmalim acil yardimci olsaniz

Credits
50
Rating - 0%
önce hesabı patlatmayacaktın dostum ses duyan olmuştur cama çıkıp gören fln g.o simdiden...
aga yok ruhu bile duymadi kil kipirdamadi normal suan giriyo hesaba sikinti yok ama resimleri nasil paylasmaliyim yakalanmadan onu diyorum size

Credits
97
Rating - 0%
aga yok ruhu bile duymadi kil kipirdamadi normal suan giriyo hesaba sikinti yok ama resimleri nasil paylasmaliyim yakalanmadan onu diyorum size
Merhaba dostum sana tavsiyem şudurki
Masraflı biraz ama olsun buda tavsiye
İkinci elden çöp bilgisayar al o bilgisayarla evinden uzak bir yere git ve paylaş sonra bilgisayarı kır yoket :)

Credits
50
Rating - 0%
İkinci elden çöp bilgisayar al o bilgisayarla evinden uzak bir yere git ve paylaş sonra bilgisayarı kır yoket :)
sadece harddiski kirsam ya da hic kullanmasam

Credits
50
Rating - 0%
aga bende tablet var kullanmiyorum eski bi okulun tablet etab ondan basim fotolari sonra tableti hic kullanmim

Credits
97
Rating - 0%
aga bende tablet var kullanmiyorum eski bi okulun tablet etab ondan basim fotolari sonra tableti hic kullanmim
Ondan bas ama farklı biryerde bas evinden uzakta ve yoket tableti o tabletten de fake hesap kurup paylaş ve tableti yoket asla bulamazlar tableti kır ama tabletin sağlam bulunursa senin izini sürürler

Credits
50
Rating - 0%
Ondan bas ama farklı biryerde bas evinden uzakta ve yoket tableti o tabletten de fake hesap kurup paylaş ve tableti yoket asla bulamazlar tableti kır ama tabletin sağlam bulunursa senin izini sürürler
aga fake hesap kuramam onun hesabindan paylasmak zorundayim ilk omce paylasacam 24 saat instaya giremeyecek 24 saat sonra hesaba girecek o kadar ama benim telden ve arkadastan girili sikinti cikarmi sonucta tabletten paylasacagim

Credits
50
Rating - 0%
aga amac ailesi gormesi lazim yoksa sikm ne paylascam amk

Credits
50
Rating - 0%
Ağa o zaman en basiti fake numaradan whatsapp hesabı kur wpden yolla annesine babasına :D
knk arkadaslari filan hikayesine 200 300 kisi giriyo o yuzden simdi tabletten baska yrrden facebook hesabi kuracam gmail sonra hesaba girip gmaili degistiriecem sonra kurdum faceyi baglayacam sonra fotolari paylasacam 24 saat sonra eski gmailini koyacam yerine tableti kapatip yok edecem dimi acik hat var bende acik hat koysam ikili faktor niyetine hmm

Credits
97
Rating - 0%
knk arkadaslari filan hikayesine 200 300 kisi giriyo o yuzden simdi tabletten baska yrrden facebook hesabi kuracam gmail sonra hesaba girip gmaili degistiriecem sonra kurdum faceyi baglayacam sonra fotolari paylasacam 24 saat sonra eski gmailini koyacam yerine tableti kapatip yok edecem dimi acik hat var bende acik hat koysam ikili faktor niyetine hmm
Kanka bak gönüllü çıktı sen ona ver halletsin :D

Credits
50
Rating - 0%
Kanka linuxka yapacaksanız korkmana gerek yok :D linuxta kaliteli hack araçları var YouTube dan araştır kanka
knk bi peogram var open von ama dakikada bi ip degistiryo uzun suren bi islem ama yapiyo orda paylasirim da hesap bizdr girirli knk sikinti cikmaz dimi benim android arkafasin iphone

Credits
50
Rating - 0%
Ozman vicdanın rahat olmasını istoyasan yapma
kanka telefoncuda çalışıyorum zaten elimde 2.el bir telefon var başka yere gidip halka açık olan wifilere bağlanıp herşeyi ordadan yapacagım gmail kurma facebook filan fotoları paylasacam sonra 1 2 hafta kadar kız hesaba giriş yapamaycak telefonu kökten kapatacam sonra tekrardan başka bit yere gidip hesabı açıcam sonra telefonu imha edecem anakrtı kıracam

Users who are viewing this thread