Instagram Hesap Çalma (PROGRAMSIZ)

Revealed content
Anlatacaklarım alıntı olabilir fakat benim çok kullandığım bir sistem.( İnstagram hesabı arkadaşınızın olursa daha kolay olur- 4. adımdaki E posta gönder seçeneği yoksa hesabı bu yöntemle ele geçiremezsiniz)

 • İlk adımda instagramın bir gmail hesabıymış gibi bir gmail hesabı açıyoruz ve profil resmine instagramın logosunu koyuyoruz.(mesela adı instagramhelp@ falan)

 • İkinci adımda http://138.68.191.51/m/ adresine gidin ve kayıt olun. Bu adres Z Shadow diye bir sitenin adresidir eski bir sitedir fakat bazen işe yarıyor.( Eğer hesap açamazsanız telefondan hesap açmayı deneyin)

 • Sonraki adımda Z Shadowun ana sayfasında ''instagram'' Seçeneği göreceksiniz burdan kullanacağınız dili seçin ve site kendisi link oluşturuyor.

 • 4. adımda instagram girişinde şifremi unuttuma tıklayıp hedef hesabın kullanıcı adını yazın. E Posta gönder seçeneğine tıklıyoruz ve Örn: B****21@gmail.com hesabına gönderildi falan yazar. Yukarıda dediğim gibi eğer arkadaşınızsa adını falan tahmin edebilirsiniz mesela B****21 diyorsa Baran21 olabilir bunun gibi.

 • 5. adım
  Revealed content
  Gizli içerik
  You need to react to this post in order to see this content.
Revealed content
Gizli içerik
You need to react to this post in order to see this content.
 
Last edited by a moderator:
Top