Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Merhaba dostlar,
Bugün sizlerle şosıl medya ekspert gibi mail atarak değil de başka bi yöntemle nasıl instagram hacklersiniz onu göstereceğim.

Size verdiğim sahte instagram takipçi hilesi programını internette yayarak insanların hesaplarını girmesini sağlayın ve girdikleri hesaplar size mail olarak gelsin. Böylece mail basmanıza vs gerek kalmayacaktır. Tabi ne kadar etkili, kim yer kim yemez orası tartışılır.

Program görüntüleri (fazla görüntü kasmadım programa) :

upload_2019-6-5_7-31-53.png

upload_2019-6-5_7-30-36.png

Kullanımı :

1 - Bir gmail hesabı açın ve güvenliği düşük uygulamalara erişimi aktif edin.
https://support.google.com/accounts/answer/6010255?hl=tr

Verdiğim linkten yapabilirsiniz.

2 - Size verdiğim Visual Basic projesini indirin ve .vbproj dosyasını açın.

3 - Form1.vb'nin kod bölümüne gelin ve gösterdiğim yerleri kendinize göre düzenleyin.
upload_2019-6-5_7-26-15.png

4 - Sahte progam ile video çekerek youtube kanalınızda yayınlayın.

Gelen mail örneği :
upload_2019-6-5_7-28-17.png

Not : Dostlar programı virustotalde tarattığınızda 10/68 buluyor bunun nedeni fudlamamanız. .NET Crypter'lar ile programı cryptlayarak 0/68 yapabilirsiniz.

Projeyi indirin :
View hidden content is available for registered users!

Virustotal :

3 Adet Virüs çıkmasının sebebi mail şeysidir, moderatoru olduğum forumda rat kascak değilim arkadaşlar. Yine de bu devirde babana bile güvenmemek gerek, anlayışla karşılarım o yüzden sandboxie linkini bırakıyorum güvenmeyen arkadaşlar kendilerinde test ederken sandboxie kullanabilirler.

Sandboxie :

İYİ FORUMLAR.

Last edited:

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
+ IP Logger ekledim bu sayede hesabını giren kurbanın lokasyonuna göre vpn açarak hesabı doğrulamaya düşürmeden alabilirsiniz.

yGnVdN.png

Credits
101
Rating - 0%
Güzel yöntem hocam ama artık sosyal medyalara genellikle telefondan giriliyor biraz zaman kaybı gibi oluyor desktop programlarla uğraşmak

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Güzel yöntem hocam ama artık sosyal medyalara genellikle telefondan giriliyor biraz zaman kaybı gibi oluyor desktop programlarla uğraşmak
Mantıklı. App inventor kullanmasını bilen aynı mantığı telefonda da yapabilir arkadaşlar hazır geçmişken söyleyeyim dedim.

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
Bana atsan sahsen hesabını almam 1 dakıka surmez decode yapıp kodları saklasan bıle erısebılır çattığın adama bağlı kısaca meledler için.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Bana atsan sahsen hesabını almam 1 dakıka surmez decode yapıp kodları saklasan bıle erısebılır çattığın adama bağlı kısaca meledler için.
bravo kardesim beles obfuscate toollarını decode edebiliyosun aq
b4e atarım o obfuscate eder bakalım decodeleyebiliyo musnz

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
ben. mail smtp ayarları falan yazmaktansa hazırda txtde vardı arsivimde ordan yapıstırdım
pc formatlamasaydım çok güzel tasarımlı adamın iştihanı kabartacak şekilde yapardım ama vs yok bugün yüklersem ayrın atarım.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
pc formatlamasaydım çok güzel tasarımlı adamın iştihanı kabartacak şekilde yapardım ama vs yok bugün yüklersem ayrın atarım.
dostum 15 dakikada yapılmış bir şey zaten görüntü kasmadım yazmşım .d ama yap at güzel olr konu konudur

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
g
Merhaba dostlar,
Bugün sizlerle şosıl medya ekspert gibi mail atarak değil de başka bi yöntemle nasıl instagram hacklersiniz onu göstereceğim.

Size verdiğim sahte instagram takipçi hilesi programını internette yayarak insanların hesaplarını girmesini sağlayın ve girdikleri hesaplar size mail olarak gelsin. Böylece mail basmanıza vs gerek kalmayacaktır. Tabi ne kadar etkili, kim yer kim yemez orası tartışılır.

Program görüntüleri (fazla görüntü kasmadım programa) :

View attachment 1403

View attachment 1402

Kullanımı :

1 - Bir gmail hesabı açın ve güvenliği düşük uygulamalara erişimi aktif edin.

Verdiğim linkten yapabilirsiniz.

2 - Size verdiğim Visual Basic projesini indirin ve .vbproj dosyasını açın.

3 - Form1.vb'nin kod bölümüne gelin ve gösterdiğim yerleri kendinize göre düzenleyin.
View attachment 1400

4 - Sahte progam ile video çekerek youtube kanalınızda yayınlayın.

Gelen mail örneği :
View attachment 1401

Not : Dostlar programı virustotalde tarattığınızda 10/68 buluyor bunun nedeni fudlamamanız. .NET Crypter'lar ile programı cryptlayarak 0/68 yapabilirsiniz.

Projeyi indirin :

Virustotal :

3 Adet Virüs çıkmasının sebebi mail şeysidir, moderatoru olduğum forumda rat kascak değilim arkadaşlar. Yine de bu devirde babana bile güvenmemek gerek, anlayışla karşılarım o yüzden sandboxie linkini bırakıyorum güvenmeyen arkadaşlar kendilerinde test ederken sandboxie kullanabilirler.

Sandboxie :

İYİ FORUMLAR.
güzelmiş

Users who are viewing this thread