Instagram Phishing Yaparken Mail.Ru'ya basmayın (1 Viewer)

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
View hidden content is available for registered users!

Mail.ru kullanan hesaplara basmayın. Belki içinizde ruslara basan arkadaşlar varsa mail.ru kullanan hesaba en kral vpn ile de girseniz country'ler aynı olsa da hesapta dog yersiniz. Ve hesapta telefon numarası varsa sadece telefon numarasına kod göndertir. Mail.ru kullanan hesaplarda dog yedikten sonra maile kod gönderme seçeneği belirmiyor. O yüzden kurucuya sahip olmanız bile hesabı almanız için yeterli olmaz. Mailden telefon numarası ile whatsapp'tan sm yapabilirsiniz, ben instagram çalışanıyım vs vs. bu size kalmış. Ben hiç yapmadım.
Onun dışında yine de basıp bir şeyler çıkarırım diyorsanız twitter vs. alabilirsiniz.

Zamanınızın boşa gitmemesi için öneridir.

Credits
0
Rating - 0%
hesabında mail.ru kayıtlı olanlarda şüpheli falan düştüğünde de mail gözükmüyor doğrudur fakat bu o hesaba girdiğinde her zaman şüpheli yiyeceği anlamına gelmiyor defalarca rus hesabına girdim nord vpn ile bir sıkıntı çıkmadı.

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
hesabında mail.ru kayıtlı olanlarda şüpheli falan düştüğünde de mail gözükmüyor doğrudur fakat bu o hesaba girdiğinde her zaman şüpheli yiyeceği anlamına gelmiyor defalarca rus hesabına girdim nord vpn ile bir sıkıntı çıkmadı.
5 6 ay önce mail.ru basmayı bıraktım. yaklaşık 15 20 tane rus düştü zamanında. moscow olsun diğer büyük şehirler olsun ip country ve başlığını tuttursam bile hma ile dog yedim. bahsettiğin hesaplar outlook kullanan ruslarsa zaten bir şekilde dogtan çıkarırsın. Canlı canlıda deneyebiliriz şimdi örnek olarak.

Credits
0
Rating - 0%
5 6 ay önce mail.ru basmayı bıraktım. yaklaşık 15 20 tane rus düştü zamanında. moscow olsun diğer büyük şehirler olsun ip country ve başlığını tuttursam bile hma ile dog yedim. bahsettiğin hesaplar outlook kullanan ruslarsa zaten bir şekilde dogtan çıkarırsın. Canlı canlıda deneyebiliriz şimdi örnek olarak.
Outlook değildi çoğu mail ru veya inbox ru maillerdi, hma bazı ülkeleri geçmiyor zaten rusya ukrayna hindistan vb. nord vpn ile girersen rusyaya doğrulamaya düşeceğini sanmıyorum. Denemende fayda var

Credits
0
Rating - 0%
Outlook değildi çoğu mail ru veya inbox ru maillerdi, hma bazı ülkeleri geçmiyor zaten rusya ukrayna hindistan vb. nord vpn ile girersen rusyaya doğrulamaya düşeceğini sanmıyorum. Denemende fayda var
https://hizliresim.com/bvvzmZ bakabilirsiniz bir arkadaş attı girmem için normalde 400k altıyla ilgilenen biri değilim, ip rusya hesapta rus hesabı girdim rahatça nord vpn ile.

Users who are viewing this thread