Ip Kamera Hack (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle küçük bir ip tarama programımız var kendinize uygun olan sürümü indirin.

Kameraların çoğu eklentisini destekleyen tarayıcıyıda indirebilirsiniz.
+ AngryIP Scanner
+ Maxton Trayıcı

Angry IP Scanner - Download for Windows, Mac or Linux

Maxthon Bulut Tarayıcı | Hızlı & Güvenli Tarayıcılar | Maxthon İnternet Tarayıcısını Ücretsiz İndirin

Programın kurulumu gayet basit, açtığımızda ilk olarak karşımıza böyle bi ekran gelicek.

Başlangıçta soldaki yazılar sağ tarafta olabilir iki kere tıklarayarak yada "<<" kullanarak sol tarafa geçirelim.

Gerekli geri dönüş değerlerimizi seçtikten sonra devam ediyoruz.

Portları konunun sonunda vericem arkadaşlar, portları yazdıktan sonra tamam diyoruz ve ayarlarımız bu kadar.

Kafamızda belli bi IP aralığı belirlememiz lazım direk IP aralığı sallamak zor gelebilir,
burdan kendi IP adresinizi öğrebilirsiniz.Benim IP adresim "78.176.42.81" ve aralığımı sondaki numara göre seçiyorum 81'i silip 1 ve 255 arasında tarama yaptırıyorum.[İsterseniz www.shodan.io 'dan cam,web cam gibi aramalar sonucu bulunan ip lerden ip aralığını yapabilirsiniz.]

IP Sorgulama - IP Adresi Sorgulama ve IP No Bul

Burda bize taradığımız IP aralığında 100 IP'nin kullanımda olduğu 6'sının ulaşılabilir olduğunu söylüyor.Zaten "HTTP Sender'i" bu yüzden işaretlemiştik.

Biraz aşağı iniyorum ve ulaşılabilir IP adreslerimizi görüyoruz.Şimdi tarayıcımızdan seçtiğimiz bir IP adresine erişmeye çalışıcaz.

Giriş paneline ulaştık default şifrelerini denemeden önce kullanıcı adını admin olduğunu tahmin ediyorum ve şifreyi boş bırakıp şansımı deniyorum...

j3P5gn.png
[/URL]

Ve sonuç beklediğimiz gibi, istersek kameraları kapatabilir, geçmiş kayıtları silebilir hatta varsa alarmı bile çalabiliriz...

wol_error.gif

Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.
j3P5Nr.png
[/URL]

Diğer ulaşabildiğimiz IP'lerden birini daha seçiyorum.

Tarayıcımdan giriyorum bu sefer bir modeme denk geldik ve tabikide yine panelle karşılaşıyorum modemin markasının "VMG3312-B10B" oldğunu biliyorum ve default şifresinin ttnet olduğunu öğreniyorum, kullanıcı adı her zamanki gibi admin...

wol_error.gif

Ve modeme bağı kullanıcıları görebiliyorum.Gördüğümüz tüm IP'lere IP Spoofing yapılabilir...

Peki bizim routerımıza da ulaşabilirler mi ? Router ayarlarınızda "uzaktan erişim" yada "wan erişimi" ayarlarınızı kapatın. Böyle seçenekler yoksa güvenlik duvarınızın en yüksek seviyeye çekin.

Kullanacağımız Portlar:

Kod:
8000
9000
34567
15961
37774
37777
3778
8020
8008
554