İzinli Hosting Susp Yok ! (1 Viewer)

ErsinYK

Telegram: ErsinYK
Credits
2,526
Rating - 92.3%
Selamlar Spy Halkı :)

Bir Çok Arkadaşımız Kardeşimiz Dm Basmak İçin Hep Free Yerlerden Hosting Almaya Çalışıyor Ve Aldıktan Sonra Kapanıyor Örnek İnfinityFree veya 000WebHost vb..

Bende Bu Sorunu Ortadan Kaldırmak İçin Sizlere Hosting Satmaktayım.
Bu Hizmetten Herkez Faydalanabilir. Ve Olağan Bir Sorun Durumunda Vb Bana Ulaşabilirsiniz.

Fiyatları Aşağıda Belirttim Dostlar Belirttiğim Gibi Hosting Taraflı Susp Durumu Yoktur. Panel ve Sunucu Bana Ait Olduğu İçin.
Lakin Alan Adınız Free İse Örnek .tk , .ml Gibi Bir Domain ise Onlar Fraud Olur Buda Zaten Normaldir.
Eğer Hosting Alırda Alan Adınız Free ise Ve Aldıktan 1 2 Gün İçerisinde Kapanırsa Ücretsiz Domaininizi Değişmekteyim.
Hizmet Süresi Olarak 1 Ay Ama Yukarıda Belirttiğim Gibi Alan Adı Bedava İse Sadece Alan Adı Kapanır Hosting Hizmeti 1 Ay Süre İle Aktif Kalmaktadır.

Hizmet Süresi 1 Aydır.
Limitsiz Hosting + SSL 1 Ay 10 TL
Limitsiz Reseller Hosting + SSL 1 Ay 15 TL

Reseller Hosting Üzerinden Kendinize Daha Çok Web Sitesi Açabilir veya Satışını Yapabilirsiniz. Kısaca Bayi Hosting'dir.

İlk Hizmeti Teslim Edip Ödemeyi Ardından Almaktayım Bilginize.
Herhangibir Sorun Yaratmayacaktır.
Profilime Girip Ref + Kef'lerimi Görebilirsiniz Bilginize.
Teşekkür Ediyorum Herkeze Şimdiden.

Ödeme Yöntemleri:
Papara
FinansBank İBAN
YapıKredi İBAN

İninal vb Mevcut Değildir.
Ciddi Alıcıların Yazmasını Rica Ederim.

COLLECTOR45 

Backend Developer
Credits
2,610
Rating - 100%
Selamlar Spy Halkı :)

Bir Çok Arkadaşımız Kardeşimiz Dm Basmak İçin Hep Free Yerlerden Hosting Almaya Çalışıyor Ve Aldıktan Sonra Kapanıyor Örnek İnfinityFree veya 000WebHost vb..

Bende Bu Sorunu Ortadan Kaldırmak İçin Sizlere Hosting Satmaktayım.
Bu Hizmetten Herkez Faydalanabilir. Ve Olağan Bir Sorun Durumunda Vb Bana Ulaşabilirsiniz.

Fiyatları Aşağıda Belirttim Dostlar Belirttiğim Gibi Hosting Taraflı Susp Durumu Yoktur. Panel ve Sunucu Bana Ait Olduğu İçin.
Lakin Alan Adınız Free İse Örnek .tk , .ml Gibi Bir Domain ise Onlar Fraud Olur Buda Zaten Normaldir.
Eğer Hosting Alırda Alan Adınız Free ise Ve Aldıktan 1 2 Gün İçerisinde Kapanırsa Ücretsiz Domaininizi Değişmekteyim.
Hizmet Süresi Olarak 1 Ay Ama Yukarıda Belirttiğim Gibi Alan Adı Bedava İse Sadece Alan Adı Kapanır Hosting Hizmeti 1 Ay Süre İle Aktif Kalmaktadır.

Hizmet Süresi 1 Aydır.
Limitsiz Hosting + SSL 1 Ay 10 TL
Limitsiz Reseller Hosting + SSL 1 Ay 15 TL

Reseller Hosting Üzerinden Kendinize Daha Çok Web Sitesi Açabilir veya Satışını Yapabilirsiniz. Kısaca Bayi Hosting'dir.

İlk Hizmeti Teslim Edip Ödemeyi Ardından Almaktayım Bilginize.
Herhangibir Sorun Yaratmayacaktır.
Profilime Girip Ref + Kef'lerimi Görebilirsiniz Bilginize.
Teşekkür Ediyorum Herkeze Şimdiden.

Ödeme Yöntemleri:
Papara
FinansBank İBAN
YapıKredi İBAN

İninal vb Mevcut Değildir.
Ciddi Alıcıların Yazmasını Rica Ederim.
bakalımmmmmm

Users who are viewing this thread