@Jaxy Dolandırıcı (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
3,260
Rating - 0%
Last edited:

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
Geçmiş olsun,adminler kaç defa diyor pm den ticaretinizi yapın diye ve sen pm den yazmamışsın dostum.
aynı sorunu başkasıda yaşamıştı fakat seninki olumlu çıkabilir.

Tekrar olmaması adına geçmiş olsun yeniden dostum.

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
Bundan yaklaşık 2 hafta önce jaxy den method aldım method çöp Vurmuyor telegram mesajlarına bakmıyor spy chatte herkesin önünde iade yapicam dedi yapmadı.

@Al Simmons @Mectruy @Zns @SpyMod @jaxy @Derce
Bana mesaj atmadım 2 haftadır bı sik yoktuda 2 hafta sonramı aklına düştü fix yemesi dün söyledin method vuramadim diye bende sen kimsin bana yaz dedim 2 haftadır birşey yok 2 hafta sonramı aklına geldi

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
2 haftadır birbok yok 2 hafta sonra tabi fix yer mesaj daha yeni geldi telegramdan duun atmışsın 2 hafta önce neden yazmadın ?

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
2 hafta olmadı bilader daha geçen perşembe mi ne alındı method. Ben sana yazdığımda form çalışmıyor dedin
Yazan kişi iki hafta diyor ve form güncelleme geldi diye belirttim ondan sonra deneyip söyleyebilirdi 2 hafta sonra method fix yemesi beni ilgilendirirmi

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
(((( BENİM DİYECEKLERİM ŞU BİRDAHA KİMSE İLE TİCARET YAPMAM ESCROW MECTRUY TUTARIM SADECE BU ARKADAŞ BENDEN CUMA GÜNÜ ALDİ SANİRİM METHODU FORMA GÜNCELLEME GELİYORDU BENDE PAZARTESİ DENE DEDİM GÜNCELLEME BİTİNCE HALA OLMAZSA İADE GEÇERİM ZTN ARKADAS 1 HAFTA OLMASİNA RAGMEN YAZMAMİS FORM BEN TEK ONA SATMADİM TABİKİDE FİX YER KONUYU SPY ADMİNLERİNİN BAKMASINI VE HİCBİRSEY YAZMAYACAGİMİ BELİRTİRTİYORUM )))

Credits
3,260
Rating - 0%
(((( BENİM DİYECEKLERİM ŞU BİRDAHA KİMSE İLE TİCARET YAPMAM ESCROW MECTRUY TUTARIM SADECE BU ARKADAŞ BENDEN CUMA GÜNÜ ALDİ SANİRİM METHODU FORMA GÜNCELLEME GELİYORDU BENDE PAZARTESİ DENE DEDİM GÜNCELLEME BİTİNCE HALA OLMAZSA İADE GEÇERİM ZTN ARKADAS 1 HAFTA OLMASİNA RAGMEN YAZMAMİS FORM BEN TEK ONA SATMADİM TABİKİDE FİX YER KONUYU SPY ADMİNLERİNİN BAKMASINI VE HİCBİRSEY YAZMAYACAGİMİ BELİRTİRTİYORUM )))
Methodu senden aldığım gün'den beri basıyorum kapatmıyor bir sike yaramaz method, mesajlara baktığın mı var iade isteyelim çalışmadığını ilettik zaten.

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
Mesajlara bakmıyorsun sonra diyorsun mesaj atsaydın. Zaten mesajları da silmişsin bravo jaxy. Karda yürüyüp izini belli eden mal :d
Yarram dün yazmış sadece 1 hafta önce güncelleme bitince yazsa iade geçerdim 1 hafta sonra yazmış fix yemis belki başkasına sattı fix yedi nerden bileyim güncelleme biter bitmez yazsa iade geçerdim 1 hafta olmuş geçmem iade falan

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread