@Jordan Dolandırıcısından şikayetçiyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

МУККА

Leningrad
Credits
1,884
Rating - 100%
Öncelikle Merhabalar @Jordan tokatcısından mail taslak satın aldım, spamsız ve kimlik avı atmayacağını söyledi daha sonra parayı atıp taslağın html kodlarını istediğimde html kodu yok dedi şaşırdım her taslakta html kodu var amına koyim. dur bakıcam diyip beni bekletti boş yere orospunun öz oğlu daha sonra html kodları attı denedim hepsi spam ve kimlik avı atıyor attığın kodlar bi sike yaramıyor paramı geri at dediğimde taslagı satın almadan önce html kodları var mı diye sorsaydın diyor zaten taslaklar html kod ile yazılıyor hem vaktimi hem parami caldigi icin banlanmasini istiyom.
@Zns @Mehmet

Credits
2,737
Rating - 57.1%
@Jordan parayı iade etmelisin.
Acaba ilk konusmayı neden atmadı. Sebebini acıklamak istiyorum. Bu arkadas geldi mail taslagın ssini istedi attım. Fiyat konusunda anlastık, bir sikimde sormadı. Parayı attı ardından taslagı mailine gonderdim, spamada dusmedi. Aradan biraz zaman gecti tgden yazdı. HTML kodu olup olmadıgını sordu. Hayır bende HTML kodu yok dedim. Bana ilk basta gelip HTML kodu olup olmadıgını sorsaydı olmadıgını soylerdim. Simdi gelip HTML kodunu sordugu icin iade etmem sacma olur. Cunku taslak artık onda. Neyse bu arkadasa yardım etmeye calıstım, sonucta bi is yapıyoruz. Oyle bırakmak olmazdı. Bu onun bunun evladı emir kipi ve argo kullanarak yazmaya basladı, orada sinirlendirdi beni. Ardından iade istedi. Durumu izah ettim, iade yapılmasının sacma olacagını belirttim. Fakat bu orospu evladı arkadasına mesaj attırdı. Arkadasınada durumu izah ettim o da kufur etmeye basladı. O arkasında gotunu sikeyim. Alta ssleri bırakıcam

Credits
5,864
Rating - 100%
Acaba ilk konusmayı neden atmadı. Sebebini acıklamak istiyorum. Bu arkadas geldi mail taslagın ssini istedi attım. Fiyat konusunda anlastık, bir sikimde sormadı. Parayı attı ardından taslagı mailine gonderdim, spamada dusmedi. Aradan biraz zaman gecti tgden yazdı. HTML kodu olup olmadıgını sordu. Hayır bende HTML kodu yok dedim. Bana ilk basta gelip HTML kodu olup olmadıgını sorsaydı olmadıgını soylerdim. Simdi gelip HTML kodunu sordugu icin iade etmem sacma olur. Cunku taslak artık onda. Neyse bu arkadasa yardım etmeye calıstım, sonucta bi is yapıyoruz. Oyle bırakmak olmazdı. Bu onun bunun evladı emir kipi ve argo kullanarak yazmaya basladı, orada sinirlendirdi beni. Ardından iade istedi. Durumu izah ettim, iade yapılmasının sacma olacagını belirttim. Fakat bu orospu evladı arkadasına mesaj attırdı. Arkadasınada durumu izah ettim o da kufur etmeye basladı. O arkasında gotunu **Küfürbaz**. Alta ssleri bırakıcam
sen küfür ettin yarrak kafa ilk önce ben ondan sonra sövdüm tg de :)

Credits
2,737
Rating - 57.1%
Küfür edip etmemen bizi ilgilendirmez, spamsız diye satmışsın spam düşmüş.

Ek olarak: Mail taslakları html dili ile yazılır yani her mail taslağının kodu vardır bu kodlara incele yaparak erişebilirsiniz.
Zaten attıgım spamsız, html kodu olup olmadıgını sattıktan sonra sordugu icin iade yapılamaz.

МУККА

Leningrad
Credits
1,884
Rating - 100%
Ayrıca neden kufur ettigim yerleri kanıt olarak sunmus belli oluyor. Tarafsız olarak baktıgımızda iade yapılmasına gerek yok. Aklınca banlatmak icin koymus
sadece önemli yerlerin sslerini aldım attığın görüntülerde mailimi istemişsin yolladım bu bana html kodunu vermeyeceğin anlamına mı geliyor, zaten yazışmalarda örnek istedim senden para yoksa örnek atmam demişsin parayı atıp örnegi attıgında da html kodu yok diyorsun nasıl bir yaratıksın sen hem tokatcı hem Allaha kitaba söven burda sütten çıkmış akkaşık gibi davranıyorsun

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread