Kızıl Börüler Yakında Tekrar Aktif (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
A

Anarchosa

Pasif hale gelmiş olan SpyHackerz'in Defacer grubu, Kızıl Börüler Yakında tekrar aktif olacağını açıklamak isterim.
An itibariyle alımlar başlamıştır.
Gruptaki üyelerin Web Hacking konusu hakkında bilgi eksiklikleri giderilecektir.
Bilgi düzeyi sıfır olan üyelere ise alt grup açılıp sıfırdan eğitim verilecektir.
Hedef site saldırıları konusunda tüm detaylar verilecektir.
Grup içerisinde yardımlaşmayı, paylaşmayı benimsetmek için üyelere dökümanlar verilecektir.
Bypass konusundaki eksiklikleriniz giderilecektir.
Sizleri değerlendirebilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak bana veya @Nobody adlı yöneticiye yollayabilirsiniz...

Örnek;

Ad-) Poyraz
Soyad-) ATAHAN
Telegram-) @spyanarchosa
Skype-) live:sagokafkefi_1
Telefon-) +90 541 415 16 **
Web Hack Bilgi Düzey-) ileri - orta - düşük
Hakim olduğunuz programlama dili -) Python ve php
Zone kayıtlarınız-) https://mirror-h.org/search/hacker/26244/
Daha Önce Bulunduğunuz Hacking Grupları-) AYT THT SHT TURKZ
Gruba günlük kaç saat ayırabilirsiniz-) Haftada makismum 6 saat
Web grafik tasarım yeteneği derecesi-) paint

Ad Soyad ve Telefon numarası yollamak zorunda değilsiniz fakat güven sağlamak istiyorsanız yollayın derim çee.
Üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır... Cuma akşamı grup kurulacaktır ve telegramda belli başlı kurallar konuşulacaktır.

Hayırlı Akşamlar..

A

Anarchosa

makineleri ayarliyalim arkadaşlar puhahaha
By umuttan ödünç aldım ben çee
ANdcSV.jpg

N

Nobody

Akıncılar gibi büyük timler buralara üyelerinin destekleri ile geldiler kızıl börüler henüz ismi duyulmamış bir tim olabilir ancak ilerde iyi yerlere geleceğine inanıyorum tabikide bu sizlerin desteğine bağlı olan bişey egonuza yenik düşüp tek tabanca takılmaktansa ekibe katılıp destek sağlayabilirsiniz. Tek amacımız deface olmamakla beraber ekip içinde çeşitli gruplar açacağız. Kesinlikle türk websitelerine zarar verilmeyip gerekli güvenlik önlemlerini almaları için uyaracağız. Sözde değil icraatte milliyetçi olacağız... Katılacaklara şimdiden hayırlı olsun

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Akıncılar gibi büyük timler buralara üyelerinin destekleri ile geldiler kızıl börüler henüz ismi duyulmamış bir tim olabilir ancak ilerde iyi yerlere geleceğine inanıyorum tabikide bu sizlerin desteğine bağlı olan bişey egonuza yenik düşüp tek tabanca takılmaktansa ekibe katılıp destek sağlayabilirsiniz. Tek amacımız deface olmamakla beraber ekip içinde çeşitli gruplar açacağız. Kesinlikle türk websitelerine zarar verilmeyip gerekli güvenlik önlemlerini almaları için uyaracağız. Sözde değil icraatte milliyetçi olacağız... Katılacaklara şimdiden hayırlı olsun
Ben katılmıyacam

Credits
0
Rating - 0%
Alt grup hemen açılsın sabırsızlıkla bekliyorum. Önceden grup pasifti, şimdi daha aktif. Hacki nerden başlayacağımızı felan, yolu gösteren bilgin arkadaşlar yardım ederse zirvelere ulaşırız. Bu arada üyelerin kapanması ve bu konu beni çok derinden etkiledi. Devamını dilerim :rolleyes:

Last edited:
Credits
16
Rating - 0%
Eğitim grupları açılıp eğitim verilirse çok güzel bende katılmak isterim eksiklerim çok kendimi geliştirme açısından iyi olur

A

Anarchosa

Eğitim grupları açılıp eğitim verilirse çok güzel bende katılmak isterim eksiklerim çok kendimi geliştirme açısından iyi olur
Hocam formu doldurup özelden iletebilirsin.

bu arada up ++ alımlar devam ediyor

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread