kadın milletinden hiç mi yüzümüz gülmez (1 Viewer)

Credits
2,026
valla 1 senedir çıktığım kız 1 haftalık çocukla el eleydi bende bunları yakaladım ailesine gümledim şimdi yaz tatili boyunca evde telefon gitti hesaplar gitti intikam alındı uewgfoıuyewgufwe

Credits
2,026
okulun başından beri deli gibi sevdiğim kıza açıldım erkek arkadaş düşünmüyorum diyerek red etti ertesi gün okula kolunda çocukla girdi..
bende açıldım deliler gibi sevdim ama alışmış kudurmuştan beterdir ayrılmaya alışmı hayatında hiç sevgili yapmak değil erkeklerle konuşmuyordu benle başladı konuşmaya herkesi aynı gördü söyledim ona oda hep ayrılırdu yani o ona alışmış en sonunda bende dedimki ayrılalım hiç bir zaman kimseye söylememiştim sonra meyerse kardeşi beni ilk gördüğünde hoşlanmış haylada seviyor şimdide benden ayrılan barışmak istiyor ama hiç pas atmıyorum yani herkesi aynı gördü ya şimdi anladı aynı olmadığını herkesin şimdide ben istemiyorum o ne kadar bana baksam ben yüzüne bile bakmıyorum engellemiştim engeli açtığım gibi yazıdı konuştuk ona sorduğumda seviyormusun diye yok demişti sonra merak etmiş madem sevmiyorsun neden merak ediyorsun değilmi ben ağladığım zaman gülüyordu o ağladığı zaman içim parçalanıyordu şimdi umrumda değil geri dönmek bile istese olmaz unutamadım ama alıştım çünkü hayatbu unutturmaz alıştırır 1 anne nasıl evladını kaybettiğine alışıyorsa kıcı kırık her kişi herkes alışır kimse vaz geçilmez değildir bu gün olmazsa yarın olur emin ol o yüzden kimse senden değerli değildir bir gün öyle bir gün gelicekk i gittiği için teşekkür ediceksin

Users who are viewing this thread