Kali Linux Aircrack-ng ile ilgili yardım. (1 Viewer)

Credits
532
Rating - 0%
Beler Şimdiden Söyliyeyim Aircrack ile ilgisi olmayanlar çıksın konudan.

Şimdi Ben Karşı Binadaki İnternete Bağlanan Kişileri Buldum Mac Adresleri Çıkıyor Bunlara Deauth Saldırısından Başka Ne Yapılabilir ? Sızabiliyor muyuz?

Shilon 

Kahramanların hikayeleri mutlu sonla bitmez .
Credits
2,532
Rating - 100%

Şimdi Ben Karşı Binadaki İnternete Bağlanan Kişileri Buldum Mac Adresleri Çıkıyor Bunlara Deauth Saldırısından Başka Ne Yapılabilir ? Sızabiliyor muyuz?
aircrack sızma programı değildir sadece routerden düşürebilirsin / modem şifrelerini kırabilirsin / veya MITM atarak o router e bağlı olanların şifrelerini yakalabilirsin.

Credits
532
Rating - 0%
aircrack sızma programı değildir sadece routerden düşürebilirsin / modem şifrelerini kırabilirsin / veya MITM atarak o router e bağlı olanların şifrelerini yakalabilirsin.
Sızma Programı Demedim Ama Neyse. Dediğin Şeyler harici Birşey Yok Mu ? Yardımcı Toollarla Sızılıyormu Metasploit gibi ?

Shilon 

Kahramanların hikayeleri mutlu sonla bitmez .
Credits
2,532
Rating - 100%
Sızma Programı Demedim Ama Neyse. Dediğin Şeyler harici Birşey Yok Mu ? Yardımcı Toollarla Sızılıyormu Metasploit gibi ?
yani ağda bağlı olan cihazlara backdoor atarsın orasını bilemem ama ağ üzerinden bir sızma durumu olur mu bilemiyorum

Farady 

"DELETED KULLANILMIYOR"
Credits
178
Rating - 0%

Mac Adresini bulman pek bir şey değiştirmez, önemli olan ağa bağlı olman ve ondan sonra mac adreslerini bulman daha sonra Wireshark gibi toolarla mac adreslerini izleyebilirsin, Windowsta kullanabilirsin

Users who are viewing this thread