Kali linux kurmada yardıma ihtiyacım var! (2 Viewers)

Credits
73
Rating - 0%
Hayırlı akşamlar SpyHackerz ailesinin değerli üyeleri.
elimdeki bilgisayar işlemcisinin "virtualization" yani "sanallaştırıcı" özelliği yok. Bu nedenle kali linux kurulumunu yapamadım. Sanallaştırıcıya ihtiyaç olmadan kali linux'u kurmanın bir yolu varmıdır. Bilen varsa acilen cevap verirse çok memnun kalırım. Şimdiden emeğinize sağlık...

S

SpyWhite

Usb ye kurarsın olmadı

Credits
0
Rating - 0%
Knk ben pcye ikinci sistem olarak kurdum. Bios boot ayarlarına ekledim ordan değiştiriyorum sistemi.
"
" video benim değil ama işini görür.

Credits
73
Rating - 0%
Knk ben pcye ikinci sistem olarak kurdum. Bios boot ayarlarına ekledim ordan değiştiriyorum sistemi.
"
" video benim değil ama işini görür.
eyvallah hemen izliyorum

Credits
0
Rating - 0%
eyvallah hemen izliyorum
Knk videoyu dikkatlice izle ve uygula. Hem rahat hemde vmware başka wifileri algılamıyor wifi adaptör istiyor. Videodani yaparsan bütün wifileri adaptör istemeden görüyor.

Credits
55
Rating - 0%
indirip denedim zaten ama sanallaştırıcı istiyo
yalnız usb ile kali çalıştırırsan yaptığın bütün işlem ve güncellemeler işletim sistemini kapattığında siliniyor eğer kalıcı olmasını istersen (Linux Persistence For Usb Stick) şu yazıyı google arattır karşına yardımcı olabilecek bir kaç konu çıkacaktır :)

Credits
73
Rating - 0%
live usb persistence girişi yapmam gerekiyor anladığım kadarıyla. kali linuxun son sürümünü yüklemişim (2020.3). fakat karşıma gelen ekran aşağıdaki gibidir.
indir.jpg
ne yapmam gerekiyor

Users who are viewing this thread