Kali linux Masaüstü pc için (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Önemli olan ghz veya bellek boyutu değil, parçaların markaları ve sürümleri önemli. Onu yazabilirsen daha uygun cevap verebiliriz.

Credits
0
Rating - 0%

Ekran karti nvidia Geforce gt730 2gb ddr3
byATn9

Credits
0
Rating - 0%
Hiç belli olacak gibi değil, orta performansta alabilirsin çok düşükte. Sana önerim Parrot OS.
Nasıl yani belli olmaz derken orta permansta bisey alma fln degil bu sisteme kaliyi kuracagim 64 bit full release yi indiriyorum bide kdr xcfevsurumleri var icinde ki toolslar degisiklik gosteriyor hangidi hack e daha elverisli onu indireyim gibisinden demistim neyse full surumunu kursam iyi olur gibi yine de onerilere acigim bilenler varsa yazsin

Credits
0
Rating - 0%
Nasıl yani belli olmaz derken orta permansta bisey alma fln degil bu sisteme kaliyi kuracagim 64 bit full release yi indiriyorum bide kdr xcfevsurumleri var icinde ki toolslar degisiklik gosteriyor hangidi hack e daha elverisli onu indireyim gibisinden demistim neyse full surumunu kursam iyi olur gibi yine de onerilere acigim bilenler varsa yazsin
ben Parrot OS Securty öneriyorum, performansı fazlasıyla iyi hemde Web Hack veya System hack için gerekli tüm Toolsaları içeriyor. Şuanda bende Parrot OS Securty kullanıyorum.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
ben Parrot OS Securty öneriyorum, performansı fazlasıyla iyi hemde Web Hack veya System hack için gerekli tüm Toolsaları içeriyor. Şuanda bende Parrot OS Securty kullanıyorum.
emin ol parrot kali den daha çok kasıyor ram ine güveniyorsa kursun :D

Credits
0
Rating - 0%
emin ol parrot kali den daha çok kasıyor ram ine güveniyorsa kursun :D
Çok linux kurmadım, eski model laptopum var. Mint/ubuntu/kali kurdum hepsi dehşet derecede kasıyordu. Fakat Parrot OS kullandığımda bu sorun ortadan kalktı. Yaşadığım için söyledim belki yanlışta olabilir bilemem.

Credits
0
Rating - 0%
kardeşim diyoruz ya sana kde 64 bit diye
Kde surumunu kurdum ama kasiyor ve windows gibi cogu tools eksik sıkıntı veriyor bu arada bence bu kde linux a yeni gecenler icin ben linux kullandım biraz hakimim perl kodlari olsn exploitbduzenleme msf kullanma fln var sen kde diyorsun ama sikintili o

Credits
0
Rating - 0%
Kde surumunu kurdum ama kasiyor ve windows gibi cogu tools eksik sıkıntı veriyor bu arada bence bu kde linux a yeni gecenler icin ben linux kullandım biraz hakimim perl kodlari olsn exploitbduzenleme msf kullanma fln var sen kde diyorsun ama sikintili o
:):):)

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
kardeşim senin pc de en stabil çalıcak sürüm kde ama sen bilirsin

Credits
0
Rating - 0%
kardeşim senin pc de en stabil çalıcak sürüm kde ama sen bilirsin
dayı olur mu ya kde için sistem gereksinimleri min 1gb ram 50gb hd 1.80ghz de bile iyi çalışır kde ama sıkıntıları var stabil sürüm değil. full 64bit bi kurayım da bakalım olmadı değiştiririm sıradan hepsini kurucam galiba bu gidişle

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
dayı olur mu ya kde için sistem gereksinimleri min 1gb ram 50gb hd 1.80ghz de bile iyi çalışır kde ama sıkıntıları var stabil sürüm değil. full 64bit bi kurayım da bakalım olmadı değiştiririm sıradan hepsini kurucam galiba bu gidişle
sanal makine mı kurcaksın sen yoksa pc yemi anlamadım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread