⭐Kanıtlı⭐ 1 Saatte en az 100 Lira 💸 SÖZ (1 Viewer)

Credits
220
Rating - 0%
Eski konularımdan bitanesinde akmasada da damlıyor, bu seferlik zengin olamadık ama ona da elbet bir gün demiştim. O gün bu gün. 17 gün vaktimiz var kazanmak için 17 gün içinde çok istediğin telefon veya PC yı alabileceksin kardeşim. SÖZ

Arkadaşlar metod ücretli olacak bizzat ben geliştirdim. En ince detayına kadar anlatacağım. Olmadı yapamıyorum diyen olursa metod ücretinin 2 katını geri ödeyeceğim.

Not: Tam şu dakika bile nakit ödeme alıyorum 90 TL. Yemine gerek yok metodu slan

Gerçekten güzel para kazanıldığını bilmesem öğrenci ve genç kardeşlerimden para istemem. Ama para her yaşta lazım. Hayatın her evresinde her şeye para veriyoruz bizde.

Sizden o parayı alıp, size bu metodu verdiğim için teşekkür bile edeceksiniz 🙃🙃

İlgilenen ve kısa zamanda hatırı sayılır bi para kazanmak isteyen arkadaşlar aşağıda yüzeysel olarak bilgi ve para transfer görseli paylaştım inceleyebilirsiniz. ( ödemeleri çoğu kez elden nakit almama rağmen banka transferinde de bu miktar olması size olayın ciddiyetini kavramanızda yardımcı olur 😉

hepinize hayırlı bayramlar dostlar.

Daha öncede para kazanma ile ilgili paylaşımlarım oldu fakat bu metod tamamen kendim geliştirdiğim ve anında sıcak para kazanabileceğiniz bir metod.

Dostlar hani "açık çek" diye bir tabir varya. İşte bu post size benden açık çek gibi birşey. Ucu açık ne kadar istersen kazan. Detaylar >>

•Metodu ücretli vereceğim (75 lira)
•Metod olmuyor vs. diyenlere 150 TL olarak geri vereceğim.
•Metodu İstanbul ve Ankara da yaşayan arkadaşlar yapabilir
•Açık çek derken çok ciddiyim, fakat 17 gün içinde kazandık kazandık 17 gün sonra bitiyor

Telefonu ne kadar hızlı kullanıyorsan o kadar fazla kazanırsın. Ben ortalama 100 TL işlem yapıyorum saatte. Ama siz daha fazla yapacaksınız. Benim baştan yaptığım hatayı yapmayın diye püf noktaları söyleyeceğim.

IMG_20210513_004633.jpg

IMG_20210513_004804.jpg

Arkadaşlar alın deneyin olmazsa iki katını ödeyeceğim size. Böyle bir metod olmasa salak değilim bende 2 katını geri verme teklifinde bulunayım. Elimizi çabuk tutun para kaçıyor 😄

Last edited by a moderator:
Credits
3,107
Rating - 0%
Eski konularımdan bitanesinde akmasada da damlıyor, bu seferlik zengin olamadık ama ona da elbet bir gün demiştim. O gün bu gün. 17 gün vaktimiz var kazanmak için 17 gün içinde çok istediğin telefon veya PC yı alabileceksin kardeşim. SÖZ

Arkadaşlar metod ücretli olacak bizzat ben geliştirdim. En ince detayına kadar anlatacağım. Olmadı yapamıyorum diyen olursa metod ücretinin 2 katını geri ödeyeceğim.

Not: Tam şu dakika bile nakit ödeme alıyorum 90 TL. Yemine gerek yok metodu slan

Gerçekten güzel para kazanıldığını bilmesem öğrenci ve genç kardeşlerimden para istemem. Ama para her yaşta lazım. Hayatın her evresinde her şeye para veriyoruz bizde.

İlgilenen ve kısa zamanda hatırı sayılır bi para kazanmak isteyen arkadaşlar aşağıda yüzeysel olarak bilgi ve para transfer görseli paylaştım inceleyebilirsiniz. ( ödemeleri çoğu kez elden nakit almama rağmen banka transferinde de bu miktar olması size olayın ciddiyetini kavramanızda yardımcı olur 😉

Reis iyide sağlam method varsa ve para kazandiriyorsa neden sağa sola satmak yerine kendin kullanmıyorsun saatte 100 tl diyorsun senin satacagin 75 tl yi 1 saatte fazlasıyla alırsın kaldiki günde baya kazanırsın neden milletin 75 tl sine göz dikiyorsun eyer ki böyle birşey varsa sana kalmış ama ücretsiz anlatırsın.

Credits
1
Rating - 0%

.

Credits
24
Rating - 0%

Credits
17,575
Rating - 100%

Look

Lucius1 

Cosa Nostra
Credits
32,811
Rating - 83.3%

Ziyaaaaaaaaa

Credits
220
Rating - 0%
Ziyaaaaaaaaa
Birader bu yazıda sana hakaret içerikli bir kelime yok. Ben sana hakaret etmediysem, sana nasıl yaklastıysam öyle karşılık versene embesil. İnsanlığı mı öğreteyim sana bu yaşından sonra.

İnşallah metodu alan olur da ondan sonra görürüm ben seni. Özellikle seni etiketleyeceğim konuya belki utanırsın.

Allah'a şükür k
Reis iyide sağlam method varsa ve para kazandiriyorsa neden sağa sola satmak yerine kendin kullanmıyorsun saatte 100 tl diyorsun senin satacagin 75 tl yi 1 saatte fazlasıyla alırsın kaldiki günde baya kazanırsın neden milletin 75 tl sine göz dikiyorsun eyer ki böyle birşey varsa sana kalmış ama ücretsiz anlatırsın.
Kardeşim bitmesine 2 hafta kaldı sebebi bu. Zaten bende 2 hafta önce çözdüm olayı. Para öyle havadan gelmiyor telefonda yapılan birkaç işlem var. Önemli şeyler değil ama kafayı yoruyor. Benim yaş 30 sayılır inan kafa kalmadı 2 haftadır. Ufak ufak devam edeceğim de zaten bitene kadar.

Credits
423
Rating - 0%
Adam diyor ki tutmazsa iki katını vereceğim. Yani sizi tokatladıktan sonra beni bulabilirseniz iki katını alabilirsiniz . çee Tam bir keriz tokatlama taktiği. Madem öyle burada niye vakit harcıyorsun? Her durduğun dakika sana eksi yazıyor.

Ya yürü git arkadaş gerçekten dediğin gibi delikanlı isen yazarsın buraya bizde kazanırsak sözümüzü geri alırız. Helal olsun deriz.

Keriz gibi atlamayın arkadaşlar aman diyeyim.

Credits
423
Rating - 0%
1.- Herkesin bilgisayar başında olduğu bir zamanı kolla.(Bayram ve Pandemi yasağı tam da bunun için bir fırsat, ne kadar keriz o kadar iyi)
2.- Vicdan kas. (Öğrenci kardeşlerim, bizim de paraya ihtiyacımız var, para her yaşta lazım, herkes kazansın)
3.- Yemin et, sözler ver ki inandırıcı olsun (Söz iki katını vereceğim. Niye manyak mısın sen iki katını veriyorsun? )

4.- Tükeniyor, zaman geçiyor algısı yarat. Aman kaçırmayın fırsatı. Neden 1 hafta değil? Çünkü ne kadar keriz düşerse o kadar iyi (17 gün var)
5.- Herkesin ödeyebileceği bir miktar seç. Normalde 3000 tl kazanabilecek bir potansiyelin varsa en az yarısını istersin. Bu arkadaş çok insaflı kendisi 3000 kazanıyor ama size 75'e satar.
6.- Kazama ispatı koy ki kimse itiraz edemesin.

Credits
495
Rating - 0%
Beyler türkler olarak en büyük zaafiyetimiz para herkes kolay yoldan paraya hasta ama kolay yoldan para diye bir şey yok dünyanın neresinde olursanız olun yatarak para kazanamazsınız iyi para kazanmak istiyorsanız eşek gibi çalışacaksınız bu iş böyledir 25 yaşıma geldim şu tokatçılardan zibilyon tane gördüm hepsi de hiç olmasa 1-2klık kitleleri tokatlayıp kaçıyor inanmayın çalışın kazanın yolunuza bakın

Credits
220
Rating - 0%
1.- Herkesin bilgisayar başında olduğu bir zamanı kolla.(Bayram ve Pandemi yasağı tam da bunun için bir fırsat, ne kadar keriz o kadar iyi)
2.- Vicdan kas. (Öğrenci kardeşlerim, bizim de paraya ihtiyacımız var, para her yaşta lazım, herkes kazansın)
3.- Yemin et, sözler ver ki inandırıcı olsun (Söz iki katını vereceğim. Niye manyak mısın sen iki katını veriyorsun? )

4.- Tükeniyor, zaman geçiyor algısı yarat. Aman kaçırmayın fırsatı. Neden 1 hafta değil? Çünkü ne kadar keriz düşerse o kadar iyi (17 gün var)
5.- Herkesin ödeyebileceği bir miktar seç. Normalde 3000 tl kazanabilecek bir potansiyelin varsa en az yarısını istersin. Bu arkadaş çok insaflı kendisi 3000 kazanıyor ama size 75'e satar.
6.- Kazama ispatı koy ki kimse itiraz edemesin.
Arkadaşlar bu siteye üye olan herkesi kendinizle karıştırmayın. Allah'a çok şükür kimseden birşey çalmaya ihtiyacım yok. İşim gücüm yerinde, Allah'tan başkasına muhtaç ta değilim.

Tokatlama niyetim olsa insta çalar satarım. Ben burada kaç gündür kafa patlatıp belli bir yöntem geliştirmişim. İmkanım varsa o kadar emeğimi faydası olacak şekilde değerlendireceğim tabi. Ben lafımın arkasındayım birader. Metodu alıp yapınca verdiği paraya acımayacak kimse. Karşılığını fazlasıyla alacak. İki katını verme meselesine gelince metodun olmama ihtimali olmadığını belirtmek açısından söyledim. Ama yinede olursa öyle nadir bir vaka yine lafımın arkasındayım yine vereceğim iki katı parasını. .

Diğer arkadaşa söylediğim şey senin içinde geçerli, arkadaşlardan birisi metodu alsın kazancını göstersin senide özellikle bekliyorum buraya. Bakalım o zaman da örnek vatandaş olup özür dileyecekmisin.

Credits
220
Rating - 0%
Beyler türkler olarak en büyük zaafiyetimiz para herkes kolay yoldan paraya hasta ama kolay yoldan para diye bir şey yok dünyanın neresinde olursanız olun yatarak para kazanamazsınız iyi para kazanmak istiyorsanız eşek gibi çalışacaksınız bu iş böyledir 25 yaşıma geldim şu tokatçılardan zibilyon tane gördüm hepsi de hiç olmasa 1-2klık kitleleri tokatlayıp kaçıyor inanmayın çalışın kazanın yolunuza bakın
Dostum eski konularıma bi bakarsan, aynı ifadeleri kullanmışız. Yatarak para kazan, sıçarak para kazan böyle şeyler yalan dolan. Yatarak para kazanılmıyor illaki bi emek veriyosun.

Credits
423
Rating - 0%
Madem beni rezil etmek istiyorsun 75 tl umurunda olmaması lazım. Yaz bana özelden bu çok övdüğün yöntemi. Ben uygulayayım bakalım dediğin gibiyse işte buraya yazıyorum. Sözlerimi geri alacağım. Seni de öveceğim. Yere göğe sığdıramayacağım ve senden özür dileyeceğim.

Göreceğiz bakalım ama tamamen safsata. Eğer dediğimi yapmaz isen herkes senin gerçekten sahtekar biri olduğuna ikna olacak. Çünkü senin kaybedeceğin bir şey yok Aksine ispatladığın için bir çok müşterin olacak. Hadi görelim bakalım ne kadar delikanlısın.

Credits
220
Rating - 0%
Ziyaaaaaaaaa
Tokat kokusu sezdim
Madem beni rezil etmek istiyorsun 75 tl umurunda olmaması lazım. Yaz bana özelden bu çok övdüğün yöntemi. Ben uygulayayım bakalım dediğin gibiyse işte buraya yazıyorum. Sözlerimi geri alacağım. Seni de öveceğim. Yere göğe sığdıramayacağım ve senden özür dileyeceğim.

Göreceğiz bakalım ama tamamen safsata. Eğer dediğimi yapmaz isen herkes senin gerçekten sahtekar biri olduğuna ikna olacak. Çünkü senin kaybedeceğin bir şey yok Aksine ispatladığın için bir çok müşterin olacak. Hadi görelim bakalım ne kadar delikanlısın.
IMG_20210513_124206.jpg
Dostum sen para versen de sana anlatmayı düşünmüyorum. Çünkü senin sorunun para değil. 75 lirada benim umrumda değil. Çingenelik yapamam 75 lira için. Aslında size diyecektim sizin seçtiğiniz kişiye anlatayım o söylesin diye. Ama ilk bu arkadaş istedi durumu da müsait değilmiş.

İsmini ben paylaşmayı doğru bulmadım. Kendisinden rica edeceğim ilk parasını alınca burada paylaşması için. Şimdi de bu arkadaşın kesin benim adamım olduğuna dair karar verir inanmazsınız. O da sizin sorununuz.

Sanal alemde herşeye inanmamak lazım doğru haklısınız. Ama birisi bişey paylaştığı zaman bi bak bu adamın adı daha önce hiç yalanla dolanla anılmışmı diye. Kimseyi zorlamasın diye iyi niyetimden 75 TL yazdım onu da dolandırıcı olduğum için herkesin ödeyebileceği bir miktar seçtiğimi söylediniz.

Şu an bunu yapmamın tek sebebi de gerçekten para kazanmaya ihtiyacı olan insanlar sizin gibi düşünmesin bi faydam olsun diye yapıyorum. Bugün yarın görüşürüz yine yorumlarda.

Ben şimdi anlatacağım arkadaşa metodu.

Credits
423
Rating - 0%
Yalan söyleyen insanların özellikle uzun dönem hafızalarının iyi olması lazım. Çünkü kısa zamanda çok az insan söylediği şeyi unutur. Bu adamın kısa hafızası bile zayıf. İlk yazdığı yazıdan bir alıntı.
Buradan da anlaşıldığı üzere eleman paraya ihtiyacı olduğu için bu yöntemden para istediğini yazıyor. Şimdi gelelim diğer yazdığı yoruma.
Allah'a çok şükür kimseden birşey çalmaya ihtiyacım yok. İşim gücüm yerinde, Allah'tan başkasına muhtaç ta değilim.

Yukarıda ki yorumda ise paraya ihtiyacı olmadığını açık bir şekilde beyan ediyor. Yani en yukarıda ki alıntı ile çelişiyor.

1.- Paraya ihtiyacın yoksa anlat bu yöntemi burada bir çok gariban sevinsin. Hiç olmazsa milletin hayır duasını alırsın.
2.- Paraya ihtiyacın varsa bana anlat ben uygulayayım. Doğru ise hem kendini aklamış olursun hem de reklamını yapmış olursun bu vesile ile 75 değil 7500 tl kazanırsın.

Seçim senin.

Credits
220
Rating - 0%
Yalan söyleyen insanların özellikle uzun dönem hafızalarının iyi olması lazım. Çünkü kısa zamanda çok az insan söylediği şeyi unutur. Bu adamın kısa hafızası bile zayıf. İlk yazdığı yazıdan bir alıntı.

Buradan da anlaşıldığı üzere eleman paraya ihtiyacı olduğu için bu yöntemden para istediğini yazıyor. Şimdi gelelim diğer yazdığı yoruma.

Yukarıda ki yorumda ise paraya ihtiyacı olmadığını açık bir şekilde beyan ediyor. Yani en yukarıda ki alıntı ile çelişiyor.

1.- Paraya ihtiyacın yoksa anlat bu yöntemi burada bir çok gariban sevinsin. Hiç olmazsa milletin hayır duasını alırsın.
2.- Paraya ihtiyacın varsa bana anlat ben uygulayayım. Doğru ise hem kendini aklamış olursun hem de reklamını yapmış olursun bu vesile ile 75 değil 7500 tl kazanırsın.

Seçim senin.
İş misin sipariş mi birader nerden çıktın sen ya. Git başka şeylerle uğraş ben seni yorumlara çağırdığım zaman gel de. Bakacağım o zaman sana adam gibi davranana nasıl davranıyorsun hala böyle bi b*k bilmiş havalarında mısın ona göre karar vereceğim senin akıbetine.

Herkesi bir sanma, bugün burda ne kaçırdığını bilseydin o cümlelerin hiç birini yazmazdın. Sana hayat tecrübesi olsun bu her b*ka böyle yırtık dondan fırlar gibi fırlarsan kaybedersin.

Bende kandırıldım boşuna günlerce reklama tıklatım linke tıkladım. Paranın a.q ya vaktim boşa gitti. Geri kazanamayacağım tek şey. Zamanım boşa gitti. Ama paraya ihtiyaç vardı o forum senin bu forum benim aradım aradım aradım hem kendim için hem de benim gibi paraya ihtiyacı olan insanlara doğru şeyleri göstermek için aradım. Sonunda kendim bişey farkettim. Güzel de para kazandım 2 hafta. Halada kazanma niyetindeyim.
O süreçte de kalkıp kim olduğunu nasıl biri olduğunu bilmediğim hiç bir insanın postuna yalancı dolancı vs. diyip milleti galeyana getirmedim. Yalan söyledikleri halde hemde.

Allah bilir senin yüzünden kaç kişi okumadan çıktı veya denemeden vazgeçti. Dostum sana şunu söyliyim bu metod gerçekten var ama inanmayıp ta giden insanların vebali senin üstündedir haberin olsun.

Users who are viewing this thread