Kendi Konum Cevap Yazamıyorum ? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar şu yetki olayı iyi hoş güzel ama böyle faydalı olmaya çaba gösterip çeşitli engellere takılınca insanın gerçekten hevesi kırılıyor. Daha önce Hak edene lütfen yetki olayı konusunda gereğini yapın, lakin kendim özgün makale yazıyorum, yazdığımda konuya soru geliyor cevap verme yetkim olmadığı için cevap veremiyorum ?

https://www.spyhackerz.com/forum/threads/spyhackerze-Özel-dork-kullanımı-anlatımı.15866/#post-133816

Rica ediyorum, ya verdiğim emeğin karşılığı olarak yetki olayını revize etmenizi istiyorum, yoksa da bari kendi konuma cevap yazabileyim lütfen bu konuda yardımınızı rica ediyorum çünkü bu şekilde çokta fayda sağlayamıyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

A

Anarchosa

Foruma katkı sağlayacak sadece 1 konunuz bulunmakta.
Konu açmaya devam ettiğiniz takdirde bir üst ranka ulaşabilir, engellerinizi aşabilirsiniz.

Credits
0
Rating - 0%
Konu açmaya devam ettiğiniz takdirde bir üst ranka ulaşabilir, engellerinizi aşabilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim, fakat açtığım konuların altına bana soru gelmesi durumunda cevap veremiyorum, o zaman yerime cevap verebilir misiniz ?

İyi forumlar herkese.

A

Anarchosa

Cevabınız için teşekkür ederim, fakat açtığım konuların altına bana soru gelmesi durumunda cevap veremiyorum, o zaman yerime cevap verebilir misiniz ?

İyi forumlar herkese.
Özelden ulaşıp cevabını verirsin.
İyi forumlar.

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
Bence
Hack Dökğmanları katagorisi Açılması gerekiyo Yeni gelen üyeler hacking öğrenmesi için yanı warez bit pazarı falan kapalı olsun yani programların falan Kullanamasınlar ama hack dökümanları açık olsa güzel olur sence

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar şu yetki olayı iyi hoş güzel ama böyle faydalı olmaya çaba gösterip çeşitli engellere takılınca insanın gerçekten hevesi kırılıyor. Daha önce Hak edene lütfen yetki olayı konusunda gereğini yapın, lakin kendim özgün makale yazıyorum, yazdığımda konuya soru geliyor cevap verme yetkim olmadığı için cevap veremiyorum ?

Rica ediyorum, ya verdiğim emeğin karşılığı olarak yetki olayını revize etmenizi istiyorum, yoksa da bari kendi konuma cevap yazabileyim lütfen bu konuda yardımınızı rica ediyorum çünkü bu şekilde çokta fayda sağlayamıyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

evet aynı durumdayım biraz sacma.

Users who are viewing this thread