Kendi WordPress Dorkunuzu Yazın (1 Viewer)

deleted-userr

Çekiç
Credits
0
Rating - 0%
brutcular toplanın bakalım anlatıyorum

View hidden content is available for registered users!

herkesin bildiği üzere brute yapan defacer falan snjkgasjkgsa neyse alexalı veya normal indexlemek için sağlam ve fazla site düşürmenin bazı taktikleri vardır. kendine özel dork yazarsın, sunucuyu rootlar veya bypasslarsın

dork yazımı
şuan deface yapanlaruın %80'lik dilimi diyim ben size google giriyor wordpress brute dork yazıyor bu bir yanlıştır, author-admin herkes bunu kullanır onun yerine stabil olarak ["WordPress"] bunu yazabilirsiniz azıcık kafa çalıştırsanız binlerce dork hazırlarsınız.

şimdi kolayca dork bulmaya gidelim.

1. wordpress.org adresine gidiyoruz.
2. sayfayı açıldı, CTRL + U yapıyorsunuz. yani view-source kısmına atıcak bizi
3. şimdi kodlara bakmaya başlıyoruz, örnek bir tane dork örneği buldum.
<meta property="og:title" content="Blog Tool, Publishing Platform, and CMS - WordPress" />
burada bizi ilgilendiren content'in tırnak içinde vermiş olduğu keyword
["Blog Tool, Publishing Platform, and CMS - WordPress"] temiz bir hale getirdik

4.
View hidden content is available for registered users!
Şimdi yapacağımız iş google'ye bu yaptığımız dorku yapıştırıp, çıkan sonuçlara bakmak.
1584440490314.png
90k sonuç bulmuş toplam

meta bölümleri bu şekilde, görüyorsunuzdur artık amk
1584440628254.png
<meta property="og:type" content="website" />
<meta property="og:title" content="Blog Tool, Publishing Platform, and CMS - WordPress" />
<meta property="og:description" content="Open source software which you can use to easily create a beautiful website, blog, or app." />
<meta name="description" content="Open source software which you can use to easily create a beautiful website, blog, or app." />
<meta property="og:url" content="https://wordpress.org/" />
<meta property="og:site_name" content="WordPress" />
<meta name="twitter:card" content="summary_large_image" />
<meta name="twitter:creator" content="@WordPress" />

verilen bir bölümdeki keyword'lar mesela ["@WordPress"]
["Open source software which you can use to easily create a beautiful website, blog, or app."]

eğer hedef ülkeniz varsa, wordpress zaten 29 satırdan itibaren ülkelere dayalı olan wordpress sitelerini vermiş
<link rel="alternate" href="https://ru.wordpress.org/" hreflang="ru" /> örnek olarak .ru

girdik siteye ctrl +u yaptık gene aynı satırlarda dolaşıyoruz
1584440935014.png
ve bu şekilde hazır dorkunuz.
ama şöylede yapılabilir google wordpress adlı bir arama yaparsınız mesela godaddy örnek olarak girdik sayfaya yaptık ctrl+u'muzu
tekrar view-source'de dolaşmaya başladık.
<meta name="twitter:title" content="WordPress Web Sitesi | Bugün Bir WP Web Sitesi veya Blog Oluşturun - GoDaddy TR" /> ve bir tane daha sonundaki - GoDaddy TR silebilirsiniz

["WordPress Web Sitesi | Bugün Bir WP Web Sitesi veya Blog Oluşturun"]

hazırladık ve google yapıştırdık
1584441146047.png

tabi böyle yaparsanız tr siteler düşer, nede olsa türkçe bir dork

o yüzden .ru .am .cz gibi bir çok ülke dilleri var onları kullanadabilirsiniz.

amk yoruldum anlat anlat yani kankiler wordpress gibi aramalar yapıp çıkan sonuçlardaki sitelere girip ctrl+u yapıp dork yazabilirsiniz. denedim ve sağlam sonuçlarda aldım

şöyle göstericek olursak
1584441300960.png

alexalı olmasa bile gene 30'dan aşağı site düşmez. arama motoru txt'inizi güzel tutun ve dorkları fazla yazın brute'ye 300k'dan aşağı site koyan kendine bruteci demesin :D

üşenenler olur %100 o yüzden bugün bide dork paylaşırım sizin için ksfdglksasadg

buradan çalıp başka yerde paylaşanın ana avrad öyle yani

iyi forumlar

Users who are viewing this thread