Kendisin'den asla Host Almayın Önermiyorum (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

veyiez

Darkness İnfinity ░▒▓█ ℍ𝕖𝕝𝕚𝕠𝕤 █▓▒░
Credits
10,949
Rating - 0%
merhaba değerli form üyeleri bügün sizlere

burdan aldığım hostu 2 hafta kulandım 45 tl para verdım sonra site kapandı tekrar verdım işde sıkntılar orda başladı ben de saf saf sanıyorm başkası girmiş site abuse geldi diyelim nasıl panele girebilir size soruyorum değerli adminler ne cevap verıyor ne bıse para alırken sıkntı yok bıde ustune bu olsun kendisi yaptığına dair kanıtım yok ancak panel ondan başka kim girebilir site giren kişi benim eleman kontrol etmiştir diyor ben size bırakıyorum 200 k no girdim allahtan hepsini çekmiştim yoksa onlarıda alıcaklardı gerekli herşey atılmıştır hem paramdan oldum hemde ne yardım etti ne birşey forum da adı dogukan mış kidemli üyeymiş adı bilen eklesin amacım bu magduriyetim neden panelime giriliyor neden txt dosyalarım desıyor bari başından desesyidn panele girilebiliyor
(alta gösterdim gibi dosya deiştine dair sadece mail cekıyor oda kendini beli etmek için mail kaldırmamıs log cekmıyor)

@Lamb

WhatsApp Image 2020-09-30 at 20.22.11.jpegWhatsApp Image 2020-09-30 at 20.25.15.jpegWhatsApp Image 2020-09-30 at 20.26.10.jpegWhatsApp Image 2020-09-30 at 20.26.52.jpegWhatsApp Image 2020-09-30 at 20.27.35.jpegWhatsApp Image 2020-09-30 at 20.28.03.jpegdolandırıcı.PNG

Credits
1,992
Rating - 0%
Türklerden gelen abuse üstüne yetkili arkadaş, panelinizin yönünü değiştirdi. Bunu size anlattım, fakat hala ısrarcı bir tavırla mesaj atıyorsunuz, böyle durumlarda ticket ve canlı destek var. Whatsapp üzerinden hergün genel 60 adet minimum mesaj var. Siteye ticketı boşuna koymuyoruz, işlemi yapan arkadaş personel, türk birinden abuse olarak mail düştü bunun üzerine işlem yapıldı.

Ekran Alıntısı.PNG

Credits
1,992
Rating - 0%
+ olarak personel arkadaş sitenin txtsini tespit edip yönünü değiştirmek için kendi kullanıcı bilgileri ve telefon numarasıyla giriş yapıyor, fakat siz gidip giren personel arkadaşın whatsapp hesabını kapatıyorsunuz ticket atmadan, canlı desteğe yazmadan, whatsapp destek ekibine ulaşmadan kendiniz karar verip personel arkadaşın whatsapp hesabını kapatıyorsunuz.

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Gelen mailleri yorum olarak ekle @Dogukan Bey

ayrıca arkadaş panelden izinsiz veri degişimi yapıldıgını söylüyor. Bunun yerine suspend atabilirdiniz + olarak phisinge izin verdiğinizi hatırlıyorum?

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
+ olarak personel arkadaş sitenin txtsini tespit edip yönünü değiştirmek için kendi kullanıcı bilgileri ve telefon numarasıyla giriş yapıyor, fakat siz gidip giren personel arkadaşın whatsapp hesabını kapatıyorsunuz ticket atmadan, canlı desteğe yazmadan, whatsapp destek ekibine ulaşmadan kendiniz karar verip personel arkadaşın whatsapp hesabını kapatıyorsunuz.
ben 1 tane türk bile basamadım adam nasıl geliyor adam anani diyor txt giriyor süpriz 31 diyor sana yazıyorum cevap 9 saat sonra verıyorsn ben o kada host aldm panele giren ilk kez goruyorm nasıl mümkün olabilir daha oncede cok abuse aldm panele giren senin hosta görüyorum

Credits
1,992
Rating - 0%
Gelen mailleri yorum olarak ekle @Dogukan Bey

ayrıca arkadaş panelden izinsiz veri degişimi yapıldıgını söylüyor. Bunun yerine suspend atabilirdiniz + olarak phisinge izin verdiğinizi hatırlıyorum?
Phisinge zaten izin var, türk hesaplarının çalındığına dair abuse geldi zaten suspend atıldı fakat CyberPanelin hatasından olacak ki suspendlediğim halde sisteme erişim kesildi script çalışmaya devam etti bununu üzerine txt yolu değiştirdi personel arkadaş.

Credits
1,992
Rating - 0%
ben 1 tane türk bile basamadım adam nasıl geliyor adam anani diyor txt giriyor süpriz 31 diyor sana yazıyorum cevap 9 saat sonra verıyorsn ben o kada host aldm panele giren ilk kez goruyorm nasıl mümkün olabilir daha oncede cok abuse aldm panele giren senin hosta görüyorum
Türklerden gelen abuse üzerine bu işlem yapıldı CyberPanelin hatasından olacak ki suspendlediğim halde sisteme erişim kesildi script çalışmaya devam etti bununu üzerine txt yolu değiştirdi personel arkadaş.

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Türklerden gelen abusemidir mailmidir herneyse onu buraya ekle. düşen Türk hesabınıda buraya ekle :D kontrol edelim. gelen mailin hangi adresten geldiğide gözüksün.

+ olarak sunucun (40.89.142.212) azure, ve azure phishinge izin vermiyor sen nasıl veriyorsun? :D

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
Türklerden gelen abuse üzerine bu işlem yapıldı CyberPanelin hatasından olacak ki suspendlediğim halde sisteme erişim kesildi script çalışmaya devam etti bununu üzerine txt yolu değiştirdi personel arkadaş.

Ben 1 Tane türk bile basmadım çalmak deil txt bile +90 eklemiyorum yalan söyleyen en adi orspu cocogu olsun ben haytımda türk basmam adam 100 k yakn hesaplarımı cekmıs bu nasıl personel arkdas

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
değerli hocam bir admin anan der mi personel
@Lamb

Attachments

• anan.PNG
    anan.PNG
    5.3 KB · Views: 43

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
Türklerden gelen abusemidir mailmidir herneyse onu buraya ekle. düşen Türk hesabınıda buraya ekle :D kontrol edelim. gelen mailin hangi adresten geldiğide gözüksün.

+ olarak sunucun (40.89.142.212) azure, ve azure phishinge izin vermiyor sen nasıl veriyorsun? :D
1 tane türk basmadım ki hocam hesap çekeyim txt videom bile atayım 50 tane yakn giriş var 1 tane türk varsa perma ban atın bana

Credits
1,992
Rating - 0%
5 dk dır forum gitti sanıyorum mailin tam hali ve forumun hatasını bırakıyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

+ olarak yer sağlayıcısında sorun yaşamadık yaşarsakta kayıp yaşamadan değişiriz.

Attachments

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34.1 KB · Views: 23

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Gmail hesabı açıp bende mail gönderebilirim böyle böyle yapılıyor diye. Phisingin yapıldıgına dair kanıt + düşen Türk hesabı nerde ? o mail atan arkadaş phisingin yapıldıgına dair kanıt atsın. hatta buraya direk o maili at inceleyelim ?

Credits
1,992
Rating - 0%
Gmail hesabı açıp bende mail gönderebilirim böyle böyle yapılıyor diye. Phisingin yapıldıgına dair kanıt + düşen Türk hesabı nerde ? o mail atan arkadaş phisingin yapıldıgına dair kanıt atsın. hatta buraya direk o maili at inceleyelim ?
Bak ben zaten hosting + domain satan biriyim, böyle birşey yapma olasılığım, okyanusuma damla çalmak gibi birşey, zaten ben bir bayiyim ben neden durup dururken 28 tane aktif müşterimin değilde bu arkadaşın sitesini suspendleyim biraz mantıklı düşünün.

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
5 dk dır forum gitti sanıyorum mailin tam hali ve forumun hatasını bırakıyorum.
View attachment 8757

+ olarak yer sağlayıcısında sorun yaşamadık yaşarsakta kayıp yaşamadan değişiriz.
ben türk hesap vurmadım ki bu mail atılıyor kim yapıyor bunu isteyen herkese txt gırıslerım sslerı atarm ben türk basmıyorum sitemi kımseyde paylasmadım sıtemi biri kasten yapsn

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Bak ben zaten hosting + domain satan biriyim, böyle birşey yapma olasılığım, okyanusuma damla çalmak gibi birşey, zaten ben bir bayiyim ben neden durup dururken 28 tane aktif müşterimin değilde bu arkadaşın sitesini suspendleyim biraz mantıklı düşünün.
Hayır anlamdıgım şu gelisi güzel gmailden mesaj atılmış sizde gidip arkadaşın panelinde veri degişmissiniz. Direk suspendleyip durum hakkında bilgi verin ozaman. Şuda var arkadaş size yazıyor txtemde sorunlar oldu diye txt ne alaka ?

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
Hayır anlamdıgım şu gelisi güzel gmailden mesaj atılmış sizde gidip arkadaşın panelinde veri degişmissiniz. Direk suspendleyip durum hakkında bilgi verin ozaman. Şuda var arkadaş size yazıyor txtemde sorunlar oldu diye txt ne alaka ?
bana diyor ben deişmedim yetkili deişmiş biri girmiş hocam inan ben haytımda boyle bırsey gormedım

Credits
1,992
Rating - 0%
CyberPanel sorununu üstteki mesajlarda anlattım.

veyiez

Credits
10,949
Rating - 0%
Kardeşim txt silmek ne alaka amk :D eğer sahısın kendisi sildi diyosan ortada problem yokken degişmiş. önceki yorumumuda cevap verirsen sevinirim.
Hocam sslere bakarsanız ben txt gırdım de hersey sılnmıs tek o turkey maili vardı 100 k gırıslerım hepsı cekılmıstı

Credits
6
Rating - 0%
[email protected] eski temada zaten var + olarak ulaşım yolu olarak whatsapp destek hattında var.
Eğer böyle bir bilgi geldiyse txt'den İP adresilerini kontrol etmeniz gerekirdi ilk. ve sonra domain sahibi ile iletişime geçmeniz gerekirdi. yaptığınız büyük bir yanlıs. adam size güvenip bir para harcayıp hosting domain alıyor. ve siz müşterinize böyle birşey yapıyorsunuz. ://

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
"Lan" derken? ulaşmı yolları olarak zaten var ne anlatyorsun?
"instagramcopyrightcenterinfo.com" domain azureden alınmış. Sunucu azureden alınmış. Adam bu domainden size nasıl iletisim sağlıyor sitede sadece phising kurulu whois ve iplerde adınız yok namınız bişeyiniz yok ? Yani adamlar sizi nerden görüpte buranın sizde barındıgını anlayıp mail göndermis ?

Credits
1,992
Rating - 0%
Eğer böyle bir bilgi geldiyse txt'den İP adresilerini kontrol etmeniz gerekirdi ilk. ve sonra domain sahibi ile iletişime geçmeniz gerekirdi. yaptığınız büyük bir yanlıs. adam size güvenip bir para harcayıp hosting domain alıyor. ve siz müşterinize böyle birşey yapıyorsunuz. ://
Personel arkadaş direk bu şekil işlem yaptı türk olarak gelen abuseler direk askıya alınır.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread