Kişinin evlimi çocuklumu hatta fazlasını öğrenme (1 Viewer)

Credits
344
Rating - 0%
Arkadaşlar tesadüf ben bir şey keşfettim. Hali hazırda olan bir şey bir çok kişide bilmiyor zannedersem biliniyorsada affola Hemen açıklıyim. Bir kişinin evlimi bekarmı çoluk çocuklumu boşanmış evlenmişmi hatta başkasından çocukları varmı çok zor öğrenilen bir şey değilmi yasal olarak edevletten öğrenilebilir değilmi bunada kişi izin vermez peki biz nasıl bulucağız hatta hukukcular bile bu bilgilere zor ulaşırken Şöyle bir kişinin tc nosunu adını soyadını doğum tarihini biliyorsanız bu yeterli bunları öğrenmeye Nasıl dediğinizi duyar gibi oldum nufus müdürlüğünün yani nvi nin açığından faydalanarak siteye giriyoruz yeni tc kimlik randavuya tıklıyoruz tc no isim soyisim doğum tarihini eksiksiz giriyoruz telefon noda istiyor ama ben telefon nosunun boş olduğunu teyit ettim herhangi bir no sallayın oluyor verilen güvenlik kodunuda girin telefona bir şey kod falan gelmiyor sitenin güvenlik kodu var gösteriyor onuda girin devam edin hop karşınızda kişinin kendisi ve üzerine kayıtlı herkes kimlik ehliyet pasaport randavu alın diye ben kimliği tavsiye ederim devam diyorsunuz cerenemesi bir kaç eksikle çıkıyor ama siz kişinin her şeyini anlayabiliyorsunuz kişinin kendisi ve üzerine olan kişiler ad soyadlarının tc lerin biraz eksiğiyle şöyle kişinin ve yakınlarıda aynı Ad diyelim Fenasi Kerim örnek böyle F****iK***m sonra eşinin adı çocuklarının anası bababasına kadar çocukların soyadı eşinin soyadınıii tutmuyorsa buda demekki bu kişiyle evlenmeden önceki eşindendir Nasıl amaaa. İyi fikir. Bir şey daha buldum onuda payaşıcam sadece tc nosuyla yeni dönemlerde kişi ehliyet sınavın girmişse google amcaya yazın ehliyet sinav sinuç sorgula diye ordan sadece tc yi girip devam edin kişinin kaç sınava girdiği kalıp geçtiği başka bir işleme gerek kalmadan görünüyor asıl önemli olanda sadece tc den isim ve soyismi tam olarak çıkıyor bulanabiliyor. Bilmem anlatabildimmi umarım yararlı olmuşumdur siz değerli dostlara Hoşçakalın Ha birde aklıma geldi tc no isim soisim doğum tarihi ay gün yıl bilindikten sonra adres bilgiside bulunabilir yeterki kişi mbr sağlık uygulaması 182 ye kayıt olmamış olsun çoğu kişi telden randavu alıyor uygulamayı kullanmıyor uygulamayı indirin gerekli bilgileri girin kayıt edin kişiyi hop hesap elinizde hangi tarihte randavu almış hastaneye hangi doktorlara bölümlere gitmiş aile diktorunu öğrenin aile doktorunu nerdeyse evide o semtte mahallededir sonra kişinin telden randavu almasını bekleyin illaki bir gün hastalanacak randavu tarihini uygulamadan bildirimle haberdar olursunuz hangi doktora gidicek ne zaman sizde gidin o hastaneye randavu saatinde kişiyi bulun artık naparsınız bilmem sorumluluk size aittir bütün yazım için ben yol gösterdim yapın demedimokey

Credits
344
Rating - 0%
Cevap teşekkür en önemlisi beğeni like beklerim çünkü ben yazımı hide gizli yapmadım bakak bakalım look göreceğiz adamın başına ne gelirse meraktan yada maraktan gelir biliyorsunuz demi ona göre bakak

Credits
344
Rating - 0%
Ya bir adamın dibide bana yardımcı olsun sitedeki bütün instagram hesap çalmaları denedim veya beceremedim bir tek hesap normal gizli bir hesabı kıramadım ne çalabildim ne gizli içerğini öğrenebildim nede kspattırabildim yokmu bir yardımcı olacak Babayiğit ha Bakak deyipte ümit ettirmeyin Gerçekten bakacak varsa yardım etsin

Credits
344
Rating - 0%
İnsan evlenince ağlar. Evlendikten sonrada Haline ağlar. Hayat hele geçim derdi çok zor yaaa.

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
konuda başka birşey anlatıyorsun yorumda başka bir şey ne diyorsun amına koyim?

Credits
344
Rating - 0%
bana mal diyen hesap mı vuramıyor AŞSKSLQLWKSKWİ1LDLŞLQKSNWLSI
He Bana diyorsunuz ki konu başka yorum başka peki siz yorumlara ne yazdınız (amk) yazdınız demekki her şey yazılıyormuş

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
He Bana diyorsunuz ki konu başka yorum başka peki siz yorumlara ne yazdınız (amk) yazdınız demekki her şey yazılıyormuş
ya boş yapma çoluk çocuk, konuda birşey anlatıyorsun yanıtta yardım dileniyosun adam gibi sordum hakaret ediyosun IQ -5 falan.

Credits
344
Rating - 0%
Kim yardım dilendi instagram için yardım istedim sadece bu gayet normal hakaret eden kim sizsiniz amk diyen kim sizsiniz ahs biri daha demiş amk öyle diyeceğinize olmamış boş konu falan deseniz adam gibi anlarım

Users who are viewing this thread