Klexir Ve Yancısı Şikayet (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

DeJaVu

Valar Dohaeris
Credits
1,276
Rating - 0%
Aga sa, bizim bi tane küçük grubumuz var discordda, ben bu klexiri discordda küfür ettiği için banladım. Ve demin chatte aktifken karın ağrısı olduğu için bana sataştı ve o kadar kişinin içinde küçük düşürmeye çalıştı. Ben dışarıda olan konuyu foruma taşıma dememe rağmen bilerek beni mağdur etmek için (yalan söyleyerek) chate yazdı. Özele gel milletin önünde kavga etmeyelim diyince de korkak özele gelmekten korkuyo falan dedi. Lütfen gereğini yapar mısınız. Teşekkürler.

Teopat

Haram Bro HARAM!
Credits
3,619
Rating - 0%
ya böyle insanlar nasıl bi kafa yaşıyor anlamıyorum be mk özürlüsü diyelimki adam bilmiyor lamer sanane sana giren çıkanmı var forum chatte o kadar kişi arasında bunu konuşmak adamı aşşağılamak ne işine yarıyor çoluk çocuk cidden ya

kolekristian

GARİBANIN YÜZÜ GÜLER MİYDİ BE
Credits
201
Rating - 0%
ya böyle insanlar nasıl bi kafa yaşıyor anlamıyorum be mk özürlüsü diyelimki adam bilmiyor lamer sanane sana giren çıkanmı var forum chatte o kadar kişi arasında bunu konuşmak adamı aşşağılamak ne işine yarıyor çoluk çocuk cidden ya
çok boşlar ya bi ara biride bana yapmıştı aynısını gelmiş chate kolekristian kendine adam demesin daha dc ye gelemiyo falan yazmıştı ban yedi sonra :d

Teopat

Haram Bro HARAM!
Credits
3,619
Rating - 0%
çok boşlar ya bi ara biride bana yapmıştı aynısını gelmiş chate kolekristian kendine adam demesin daha dc ye gelemiyo falan yazmıştı ban yedi sonra :d
kardeşim sadece bu iş değil dünya böyle mk herkesin tuttuğu kendine kendin ne kadar iyisini yapıyonda başkasına laf atıp küçük düşürmeye çalışıyon :D bak sana şöyle söliyim o arkadaş görürse belki aklında kalır ben ilk garsonluk yaparken orda bar şefi bi abi vardı öğrenciyim az para alıyom diye hafif dalga geçiyodu şimdi müdür olduğum yerde barista :D şef yap dediler ibneliğine yapmadım :D şimdi senden iyi değil diye kimseye laf yapmıcan ne zaman göt olcağın belli olmaz :)

DeJaVu

Valar Dohaeris
Credits
1,276
Rating - 0%
kanka ben bunları discorddan banladım karın ağrıları var. O konuyuda gereksiz yere foruma taşıdılar (sözde beni chatte o kadar milletin içinde küçük düşürcekler :D?)

Credits
8
Rating - 0%
öncelikle biz seni forum dışında konuşmak için çağırdık ama sen her seferinde korkudan engelledin :) ve yalan da söylemedim seni küçük düşürmeye de çalışmadım ama şu an senin yaptığın asıl küçük düşürmeye çalışmak.Bizle konuşmak yerine millete şikayet ediyorsun konuşamıyorsun bile bizle.

Credits
203
Rating - 0%
Aga sa, bizim bi tane küçük grubumuz var discordda, ben bu klexiri discordda küfür ettiği için banladım. Ve demin chatte aktifken karın ağrısı olduğu için bana sataştı ve o kadar kişinin içinde küçük düşürmeye çalıştı. Ben dışarıda olan konuyu foruma taşıma dememe rağmen bilerek beni mağdur etmek için (yalan söyleyerek) chate yazdı. Özele gel milletin önünde kavga etmeyelim diyince de korkak özele gelmekten korkuyo falan dedi. Lütfen gereğini yapar mısınız. Teşekkürler.

yalanlarını skm telegramdan method alıp elalemden method alıp sonra işi bitince s. g dien sen deilmisin 6 kişiyi öyle attın ne oldu bide hacker dior 2 dk götü sıkıstı ab cimer ab yaptın wordpress sitelerine f12 index html kodlarını kopyalayıp atmakla sora hackledim demekle olmuyor hadi sen cmd den ddos at

D

Deleted member 37446

Haklı haksız kimdir farketmez ikinizde birbirinizden özür dileyin konuyu kitleyim.
Aksi takdirde tartışmanızı chate yansıtmanız nedeniyle iki tarafa da chat ban cezası uygulamak zorunda kalacağım.

• Like
Reactions: Zns
Credits
203
Rating - 0%
Haklı haksız kimdir farketmez ikinizde birbirinizden özür dileyin konuyu kitleyim.
Aksi takdirde tartışmanızı chate yansıtmanız nedeniyle iki tarafa da chat ban cezası uygulamak zorunda kalacağım.
aga hemen götü sıkışan adam cimer atıyor bide özür mü dileyeyim en yakın arkadaşınna ana bacı atıyor sonra spotify bin method vermdi diye anasına kac defa söven bi adma neden özür dileyeyim ben ?

Trophia

Ad Astra Per Aspera
Credits
0
Rating - 0%
Her iki tarafla da görüştüm. Umarım uyarılarımı dikkate alırsınız. Bizim amacımız kimse kimseyle tartışmadan problemlerinizi çözmenizi sağlamak. Olmuyorsa muhabbetinizi kesersiniz olur biter. Uyarılarımı dikkate alacağınızı ve sorunlarınızı çözeceğinizi umuyorum. Tekrar bir tartışma ortamına sebebiyet verirseniz de Anarchosa'nın da dediği gibi gerekli cezayı uygularız. İyi forumlar :).

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread