Önemli Konu Açmadan Önce Okuyun (3 Viewers)

• Thread starter Deleted member 37446
  • Start date
D

Deleted member 37446

Özellikle Ranksız Üyelere Hitaben

Gözetlediğim kadarıyla son zamanlarda forum kirliliği oldukça yükselmiş olduğunu görmekteyim. Bunun sebebi aynı içeriği barındıran fakat farklı başlıklarla süs verilen konuların açılmasıdır. Az önce chatboxda'da okuduğum kadarıyla diğer üyeler bu durumdan rahatsız ki, yönetim ekibi bile rahatsız. Özellikle clickbait konuların önüne geçmemiz gerektiğini düşünüyorum. Herif 'para kazanma' methodu başlıklı bir konu açmış. Konu içeriği 5 satırlık cümleden oluşuyor ana teması; Bakkalcıyı tokatlayın. ? Sırf like sayım yükselicek diye ota boka like ve yorum hide koyan salakların ilk olarak konusu editlenecek belkide kilitlenecek. ikinci olarak da bikaç uyarı puanı alacak.. Unutmayın uyarı puanları yukseldiği zaman 'Ban' a dönüşür.

Kısaca yasaklanan olaylar;

Her boka 'method' deyip 3-4 satırlık yazınıza HIDE eklemek yasaklanmıştır.
Daha önce forumda paylaşılmış cracking accountların içerisinden bikaç tane alıp tekrar paylaşmak yasaktır (tek akıllı siz değilsiniz.. forumda bunu yapan çok var)
Forumda zaten olan içeriklerde bikaç kelime değiştirip güncel içerik diye paylaşmak yasaklanmıştır.

Not;
Konu açmadan önce arama butonunu kullanıp araştırın.. Açılmış konuları 100 defa açmanın anlamı yok
Bu ilk ve son ikazım olacak, like sayınızı yukseltip rank atlyacaksınız diye forumu bok etmeyin.

Spyhackerz Yönetim Ekibi
@Mectruy @Roselly @Nobody

BlackLorD

Dolandırıcı.
Credits
1,052
Rating - 100%
Forumda sadece instagram konuları hit oluyo onuda geçtim Çoğu başlıkla konunun alakası yok yeni konu açan yok herkez birbirinin konusunun altına yorum veya beğeni yapıyo kaç tane moderator var bilmiyorum ama normalde konuları moderatorlerin açması lazım ve en azından boş açılan başlıkları kapatması gerekiyo hadi onuda geçtim :D en azından konuların takibi yapılması lazım bunuda üyeler yapması lazım link patladığında ya yeni link yada konunun kaldırılması gerekiyo bence bu benim şahsi görüşüm

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
Özellikle Ranksız Üyelere Hitaben

Gözetlediğim kadarıyla son zamanlarda forum kirliliği oldukça yükselmiş olduğunu görmekteyim. Bunun sebebi aynı içeriği barındıran fakat farklı başlıklarla süs verilen konuların açılmasıdır. Az önce chatboxda'da okuduğum kadarıyla diğer üyeler bu durumdan rahatsız ki, yönetim ekibi bile rahatsız. Özellikle clickbait konuların önüne geçmemiz gerektiğini düşünüyorum. Herif 'para kazanma' methodu başlıklı bir konu açmış. Konu içeriği 5 satırlık cümleden oluşuyor ana teması; Bakkalcıyı tokatlayın. ? Sırf like sayım yükselicek diye ota boka like ve yorum hide koyan salakların ilk olarak konusu editlenecek belkide kilitlenecek. ikinci olarak da bikaç uyarı puanı alacak.. Unutmayın uyarı puanları yukseldiği zaman 'Ban' a dönüşür.

Kısaca yasaklanan olaylar;

Her boka 'method' deyip 3-4 satırlık yazınıza HIDE eklemek yasaklanmıştır.
Daha önce forumda paylaşılmış cracking accountların içerisinden bikaç tane alıp tekrar paylaşmak yasaktır (tek akıllı siz değilsiniz.. forumda bunu yapan çok var)
Forumda zaten olan içeriklerde bikaç kelime değiştirip güncel içerik diye paylaşmak yasaklanmıştır.

Not;
Konu açmadan önce arama butonunu kullanıp araştırın.. Açılmış konuları 100 defa açmanın anlamı yok
Bu ilk ve son ikazım olacak, like sayınızı yukseltip rank atlyacaksınız diye forumu bok etmeyin.

Spyhackerz Yönetim Ekibi
@Mectruy @Roselly @Nobody
tam dün bunu düşünüyordum içim rahatladı gelmiş geçmiş en iyi güncelleme net elinize sağlık

Credits
20
Rating - 0%
valla çok doğru sırf like almak için daha önceden paylaşılmış bir ton gereksiz içeriği süsleyip tekrar konu açıyorlar bunun önüne geçilmesi gerekiyordu

Credits
651
Rating - 50%
udemy share bölümünde paylaşım yapan arkadaşlar içerik hakkında ne açıklama ne resim nede link gibi bir paylaşım yapmıyor saçma bir konuya dönüyor bunun için bi açıklama uyarı konusu açılması gerekiyor

Users who are viewing this thread