SSS Konu Raporlama - Raporlama Nasıl Yapılır? (1 Viewer)

Credits
28,247
Rating - 0%
Merhaba Değerli SpyHackerz Üyeleri,

Raporlama: Forum içerisinde bildirdiğiniz olumsuz konuların veya mesajların adminler tarafından incelenmesine olanak tanır.
Bildirdiğiniz Konular ve Mesajlar Adminler tarafından incelenmek üzere Rapor sistemi sayesinde alınır.

-.png

Bu ikon'a tıklayın, daha sonrasında ise açılan pencere üzerinde raporlama sistemine ekleyeceğiniz mesaj sekmesi gelecektir.

--.png

Buradan gireceğiniz rapor metnini girin, yazacağınız rapor içeriği önemlidir. Adminler ve Yönetim tarafından incelenecektir.

Rapor Sistemi: Konu veya olumsuz içerik raporlanır > Yönetim ve Yöneticiler inceler > Konu silinir veya düzenlenir.

Bunların yanında, bildirdiğiniz geçersiz raporlar ve etkisi olmayan raporlar ise "Reddedildi" olarak işaretlenir.

Forum içerisinde konu bildirmek ise basittir, Herhangi bir konuya gelin ve daha sonrasında "Raporla" ikonuna tıklayın.

Açılan pencerede raporunuzu detaylıca yazın, Yönetim bu mesajı alacak ve bildirdiğiniz konu/mesajları inceleyecektir.

İnceleme sonucunda, konular kilitlenip kaldırılabilir, silinebilir, forum içerisinde yasaklanma, chatbox üzerinde yasaklanma verilebilir.

Bildirilen her Raporlama yönetim tarafından incelenir, eğer şikayet geçerli ise konu "Çözüldü" olarak işaretlenir.

Users who are viewing this thread