Konulara like ve yorum atmadan içerikleri görmek ? SPYHACKERZ HEYKID 2| LETRX (2 Viewers)

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
Selamlar arkadaşlar diğer konumuzda reflected xss bulmuştum şimdi ise rss ile konulara like veya yorum atmadan içerikleri görebiliyoruz. Hemen nasıl olduğunu anlatalım.

İlk olarak Rss Nedir ?

RSS, özellikle haber sağlayan sitelerin, blogların ve podcastler gibi sürekli olarak güncellenen sitelerin güncellemelerinden geri kalmamanız için kullanılan ve bazı site ve dosya formatları ile çalışan bir doküman takip sistemidir.

Biraz teknik kısmına dokunursak .rss ve .xml biçimindeki dosyaları takip ederek standart bir formatta önünüze sunan bir dosyadır RSS.

1. Adım okumak istediğimiz konuya girelim.
2O3Gmd.jpg

Sonra yukarıda gösterdiğim gibi konu hangi kategoride açıldıysa ona giriyoruz. Url sonuna index.rss ekliyoru yani url böyle oluyor:
https://spyhackerz.org/forum/forums/hack-dökümanları-hack-articles.4/index.rss

Sonra okumak istediğimiz konuyu bulmak kaldı konuyu kim açmıştı "Adamındibi" adlı kişi hemen f4 yaparak o kullanıcıyı buluyoruz.
Ve konunun içeriğini linklerini hepsini bulduk.
BOQlmQ.jpg

Bunu gösterdim fakat siz kullanmayın yorum atın adamlar o kadam emek veriyor yani :)
Yakında imt sql geliyor :D

Credits
59
Rating - 0%
Selamlar arkadaşlar diğer konumuzda reflected xss bulmuştum şimdi ise rss ile konulara like veya yorum atmadan içerikleri görebiliyoruz. Hemen nasıl olduğunu anlatalım.

İlk olarak Rss Nedir ?

RSS, özellikle haber sağlayan sitelerin, blogların ve podcastler gibi sürekli olarak güncellenen sitelerin güncellemelerinden geri kalmamanız için kullanılan ve bazı site ve dosya formatları ile çalışan bir doküman takip sistemidir.

Biraz teknik kısmına dokunursak .rss ve .xml biçimindeki dosyaları takip ederek standart bir formatta önünüze sunan bir dosyadır RSS.

1. Adım okumak istediğimiz konuya girelim.
2O3Gmd.jpg

Sonra yukarıda gösterdiğim gibi konu hangi kategoride açıldıysa ona giriyoruz. Url sonuna index.rss ekliyoru yani url böyle oluyor:
index.rss

Sonra okumak istediğimiz konuyu bulmak kaldı konuyu kim açmıştı "Adamındibi" adlı kişi hemen f4 yaparak o kullanıcıyı buluyoruz.
Ve konunun içeriğini linklerini hepsini bulduk.
BOQlmQ.jpg

Bunu gösterdim fakat siz kullanmayın yorum atın adamlar o kadam emek veriyor yani :)
Yakında imt sql geliyor :D

alıntıya basınca ben yorum yapmadan görebiliyorum

LOXY

Para için değil Zevk için Yaparız.
Credits
2,124
Rating - 100%
EMEĞİNE SAĞLIK DOSTUM :)

Credits
0
Rating - 0%
They are the Signature Despatch (this has Nexus Plugins incorporated into it), Fruity Print run, and Fabricator Edition. Making allowance for the grade of their cost, Fruity. FL Studio Activation Explanation is a well-rounded and competent piece of software, although it is above all targeted at professionals, as it may be. Existing, Lifetime Free Update, and late-model customers can unlock FL Studio object of Mac and Windows at no spare cost. Solitary certify to sway them all!

Users who are viewing this thread