Kripto para döviz sitesi Full sistem SATILIK EXTENDED (1 Viewer)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
MKA7 konu daha güzel oldu şimdi, extended lisans vs tanımını iyi yaptın, aklında belirsizlik olan daha iyi anladı olayı şuan.

S

Silinen üye 7909

MKA7 konu daha güzel oldu şimdi, extended lisans vs tanımını iyi yaptın, aklında belirsizlik olan daha iyi anladı olayı şuan.
Düzelttim konu içeriğini konu baltalama ile ilgili ben 2 günlük bna yemiştim aynı işlemin felix denen arkadaşa da uygulanmasını bekliyorum....

Credits
0
Rating - 0%
Piyasalarda bir süredir FED’in ilkbaharda faiz artırımlarını durduracağına yönelik açıklamaların bazı haber kaynaklarında geçmesi ve ABD Başkanı Donald Trump’ın FED politikalarının ABD ekonomisine zarar verdiğine yönelik açıklamaları doların küresel piyasalarda değer kaybına neden olduğunu gördük. FED Başkanı Powell’ın, dün yaptığı konuşmada, faiz oranlarının nötr seviyenin altında olduğunu ve kademeli faiz artırımında yavaşlama olabileceğine dair artan beklentiler dolarda kısmi zayıflamalara neden oldu. Ticaret Bakanlığı verilerine göre ABD ekonomisi üçüncü çeyrekte bir önceki döneme kıyasla revize edilmeyerek yüzde 3,5 olarak gerçekleşti.

Dün, güne 5,2609 seviyeleri civarında başlayan USDTRY kurunun Powell’ın açıklamaları üzerine yönünü aşağı çevirerek 5,2053 seviyelerine kadar geri çekildiği ve günü 5,2168 seviyelerinde tamamladığı gözlendi. Kurda yaşanan negatif fiyatlama baskısı trend yönünde devam ederse satış yönlü hareketlerin hız kazanması beklenebilir. Bu durumda 5,1700, 5,1400, 5,1100 destek seviyeleri takip edilebilir. Olası yukarı yönlü ataklarda 5,2700, 5,2900 ve 5,3200 direnç seviyeleri gündeme gelebilir.

Ben kripto paraları bu sayfa üzerinden takip ediyorum: https://piyasa.paratic.com/kripto-coin/

Users who are viewing this thread