@kroizen adli arkadaştan şikayetciyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

hacklink

SEO
Credits
196
Rating - 0%
selamlar bu arkadaştan 2-3 hafta önce r10 daveyite alıcaktım , 1-2 güne teslim ederim dedi 2-3 hafta oldu ne geri ödeme yapıyor nede geri dönüş yaptigim ödemeyle vip aldi @Nobody @Mectruy @KatiB parasında degilim ama vip'inin alinmasini ve çekiliş olarak verilmesini talep ediyorum.

Last edited by a moderator:

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
@Kroizen , gerekli davetiyeyi hem teslim etmiyorsun hem de ticaretini tam yapmıyorsun. Gereğini yapmanı öneririm

Kroizen

i am eweryhere :)'
Credits
0
Rating - 0%
r10'a gönderdim ancak olumlu veya olumsuz bir sonuç alamadım vipimi almak istiyorsanız alabilirsiniz sorun yok dolandırma gibi bir amacım olsa zaten vip almam çünkü ban yiyeceğimi bilirim

N

Nobody

r10'a gönderdim ancak olumlu veya olumsuz bir sonuç alamadım vipimi almak istiyorsanız alabilirsiniz sorun yok dolandırma gibi bir amacım olsa zaten vip almam çünkü ban yiyeceğimi bilirim
Sonuç alamaman kimsenin problemi değil. elinde davetiye var ise satarsın yoksa işini şansa bırakarak ticaret yapamazsın yaptığın yanlış davranıştan ötürü vip üyeliğin @hacklink 'e transfer edilmiştir iyi forumlar.

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Böyle bir konu açman bu işle daha önce uğraştığını ve yaptığını gösterir. Sitenin sana olumlu veya olumsuz cevap vermesi bizim sorunumuz değil ama en azından @hacklink 'e gerekli açıklamayı yapabilirdin. Sonuçta kendisi için parasında değil.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread