Credits
50
Rating - 0%
Forum yönetiminin dikkatine SERASKERin de dediği gibi konuyu login olmadan incelediğinde erişim sağlayıp okuyabiliyoruz. Login olduğunda ise zorunluluk getiriyor. Diğer konuları aynı yöntemle bir kısmını inceledim onlarda bir sıkıntı göremedim. Daha evvel de belirttiğim gibi ben yazdığımı yada paylaştığım scriptin çalıştığından emin olmak isterim. Bu nedenle 3 de resim yüklüyorum konunun daha iyi anlaşılabilmesi için.

Attachments

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    159 KB · Views: 8
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    112.8 KB · Views: 6
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    159.3 KB · Views: 6
Credits
0
Rating - 0%
Forum yönetiminin dikkatine SERASKERin de dediği gibi konuyu login olmadan incelediğinde erişim sağlayıp okuyabiliyoruz. Login olduğunda ise zorunluluk getiriyor. Diğer konuları aynı yöntemle bir kısmını inceledim onlarda bir sıkıntı göremedim. Daha evvel de belirttiğim gibi ben yazdığımı yada paylaştığım scriptin çalıştığından emin olmak isterim. Bu nedenle 3 de resim yüklüyorum konunun daha iyi anlaşılabilmesi için.

Aynen Hala Öyle Duruyor @Mectruy Reis İlgilenir misin? Ya da @TolanK1 Sen de bir işe yara lan çee Şaka bir yana alınmıyon demi tolank :D

- @Nida şahin Kardeşim SERASKER deil SİBER ASKER

Credits
45
Rating - 0%
Merhaba bügün size komut shell yada telnet ile etc okuma komutlarini göstericem ayni taktikle symlink(symbolic)'te okuyabilirsiniz tabi bazi izinlerin açik olmasi gerekiyor (sym) için . ama her türlü ETC okursunuz.Bu komutlarin nerdeyse %95'ini paylaştim bukadar komut trde yok hepsi birbirinin copy pastesi.
bazi serverlerde bütün komutlar engelli oluyor genellikle cat - more - less falan filan. tabi security expertlerin bilmedigi komutlar var mesela isimtescil'de cat -n ile config okunuyordu yada yetkinhostingde güzelnet'te head -n ile okunuluyordu geçen sene taktik size kalmiş :).
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

sunucu firmasi /etc/passwd dosyasini sizden saklayamaz her türlü sike sike okursunuz tek sıkıntı symbolic (SYMLİNK) Güvenligi (perm,) yada firewall güvenligi ile (litespeed,modsecurity) ile saklar onlar içinde bazi okuma methodlari var.

Users who are viewing this thread