Lastromance ile olan işlemimizde sorun yaşadık Adminler konuya baksın lütfen (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Josef 

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan.
Credits
9,907
Rating - 100%
Peki parayı aldıgında neden çekme talebi yollamadı ve bekletti çocuga parayı çektiginş söylemiş sanırım bu yüklü miktar varken neden hala böyle bir risk aldı ödeme kabule etti ben ödeme alacagım kadına firendly olarak at demiştim ama atmamamış last sorun hesapla ilgili deil 24 saatlik bir olay oldugu söyledi şimdi hesap bloke diyor onu çözemedim

ShrekPubg

SOYTARI
Credits
2,000
Rating - 0%
HERŞEYİ BOŞVERİYORUM TAMAMI AZ ÖNCEKİ ATTIGI PAYPAL HESABINA 250$ YOLLADI KADIN O HESAPTA SORUNLU ÇIKTI YA BANA NİYE SORUNLU HESAP ATIYORSUN BİLDİGİN HALDE

ShrekPubg

SOYTARI
Credits
2,000
Rating - 0%
kardeş yukarda beklerim demişsin hesabı da ortagın bloke etmiş suçlusun hala neye konu açıyorsun anlamadım
AL İŞTE HAHAH SAKAMISIN OLM SEN BEN 3 GÜN İÇİNDE GELECEK PARAYI NEDEN 180 GÜN BEKLİYEYİMKİ
ADAM TİCARET YAPMASINI BİLMİYOR GELİYOR BOZUM YAPIYOR SÜREKLİ SORUNLU HESAPLAR ATIYOR SORUN CIKARTIYOR HALADA DEVAM EDİYOR

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
U
HERŞEYİ BOŞVERİYORUM TAMAMI AZ ÖNCEKİ ATTIGI PAYPAL HESABINA 250$ YOLLADI KADIN O HESAPTA SORUNLU ÇIKTI YA BANA NİYE SORUNLU HESAP ATIYORSUN BİLDİGİN HALDE
Ulan salak 0 hesaba bloke attı kadının parası ne bileriğiinden bahsediyom. Para yine kadında ben yiyormuyum parayı sanki. Cebime mi aldım parayı ben kadında paran

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
AL İŞTE HAHAH SAKAMISIN OLM SEN BEN 3 GÜN İÇİNDE GELECEK PARAYI NEDEN 180 GÜN BEKLİYEYİMKİ
ADAM TİCARET YAPMASINI BİLMİYOR GELİYOR BOZUM YAPIYOR SÜREKLİ SORUNLU HESAPLAR ATIYOR SORUN CIKARTIYOR HALADA DEVAM EDİYOR
Başta niye diyorsun o zaman 180 gün beklerim diye

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
Daha once de dönüm yaptım yeni değilim ben. Çok az sorun yaşadım. Tanımadan etmeden konuşma

ShrekPubg

SOYTARI
Credits
2,000
Rating - 0%
Başta niye diyorsun o zaman 180 gün beklerim diye
söyledigin her kelimede bir çelişki var kanka josefe demişsin sorun olmıcak ödemeyi göndert diye gönderince bloke yemiş hesap
3gün sonra ödeme yapıcam dedin 180 güne çıkarttın karşında salakmı varda 180 gün beklicem seni
he birde madem 0 hesab bloke atıyor bana neden 0 hesap açıp atıyorsun dostum ya sabır ya 180 gün beklerim lafınıda zaten ironisine yazmısım orda sende gülmüşsün
anlık bozum isteyen biris neden 180 gün beklerim sorun yok yazarkı birde lafımı ciddiye almışsın @mectury @SkullZ gerekeni yapın lütfen cok mağdur kalıyorum suanda arkadaş sayesinde

ShrekPubg

SOYTARI
Credits
2,000
Rating - 0%
@SkullZ bence arkadaş benim olan 500$ ödemeyi yani 8000tl ücreti banka hesabıma iletsin kendisi 180 gün boyunca beklesin tek çözüm bu aynı olayı başka admin arkadaşında başına geldi ve böyle çözümlendi

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
söyledigin her kelimede bir çelişki var kanka josefe demişsin sorun olmıcak ödemeyi göndert diye gönderince bloke yemiş hesap
3gün sonra ödeme yapıcam dedin 180 güne çıkarttın karşında salakmı varda 180 gün beklicem seni
he birde madem 0 hesab bloke atıyor bana neden 0 hesap açıp atıyorsun dostum ya sabır ya 180 gün beklerim lafınıda zaten ironisine yazmısım orda sende gülmüşsün
anlık bozum isteyen biris neden 180 gün beklerim sorun yok yazarkı birde lafımı ciddiye almışsın @mectury @SkullZ gerekeni yapın lütfen cok mağdur kalıyorum suanda arkadaş sayesinde
Ben josefe parayı friend olarak gönder sorun olmaz dedim kendisi de biliyor. Git ticari ay demedim
IMG_20230201_190527_031.jpgIMG_20230201_190426_941.jpg

ShrekPubg

SOYTARI
Credits
2,000
Rating - 0%
Ben josefe parayı friend olarak gönder sorun olmaz dedim kendisi de biliyor. Git ticari ay demedim
View attachment 38277View attachment 38276
JOSEFLE OLAN TİCARETİN BENİ ALAKADAR EDEN BİR DURUM DEĞİL + OLARAK EVET KADINA AZ ÖNCE 250$ ATTIN VE KADIN SENİN YENİ HESABINA ÖDEMEYİ GÖNDERDİ FAKAT O HESABTA BLOKE YEDİGİ İCİN KADINA GENE 250$ GÖNDERDİN VE YENİ PAYPAL İLETTİRDİN KADINDA ARTIK MESAJLARA BAKMIYOR YANİ OLAYI KENDİN ÇÖZÜMLEMEYE ÇALIŞ

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
JOSEFLE OLAN TİCARETİN BENİ ALAKADAR EDEN BİR DURUM DEĞİL + OLARAK EVET KADINA AZ ÖNCE 250$ ATTIN VE KADIN SENİN YENİ HESABINA ÖDEMEYİ GÖNDERDİ FAKAT O HESABTA BLOKE YEDİGİ İCİN KADINA GENE 250$ GÖNDERDİN VE YENİ PAYPAL İLETTİRDİN KADINDA ARTIK MESAJLARA BAKMIYOR YANİ OLAYI KENDİN ÇÖZÜMLEMEYE ÇALIŞ
Güzel güzel kardeşim anlama kıtlığın mı var? Paran şuanfa bende mi? Hayır. Kimde? Kadında. Yeni paypal açtım onunda anasını siktin. Yine iade yaptım. Diğer yarısını da iade yapıyorum kime dönüm yaptırıyorsan yaptır. Hadi iyi akşamlar.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Konuyu okudum , konunun bikere spy ile hiçbir alakası yok , Lastromance escrow değil bişey değil , escrow olsaydı spy da sorumlu olurdu ama değil kendi aranızda bir anlaşma yapmışsınız.

PayPaldan ödeme almanın bilindik riskleri vardır , daha önce bahsetmiştimde cahtbox da olsun telegramda olsun , kimse paypalım güvenli diyemez , bloke ihtimali , dispute ihtimali nirvana olan bir ödeme sistemi. Ona göre böyle bir boka kalkışcaktınız , acemi iseniz toy iseniz bu bizim sorun değil. İnstagramı çalmak için günlerce phising sc si editleyeceğinize parayı nasıl güvenilir alırım onu düşünseydiniz.

Sherak sende asla Lastromance den para talep edemezsin , bu adam kalkıp senin ph1sing ile zorbalıkla elde ettiğin kara parayı kendi hesabından çektiği temiz para ile ödeyemez yani paranı aklama mecburiyetinde değilde ayrıca , öyle bir dünya yok kardeşim .

Ya eşşek gibi 180 day bekliceksin Yada Last o kadına parayı tekrar atacak komplesini ve aradan çekilcek seçim senin , sende bulabilirsen başka bloke olmayan paypal bulacaksın ama oda zor muhakkak bloke ihtimali %70 görüyorum ben özellikle aynı kişiden defalarca geri dönüp farklı hesaplara tekrar gönderileceği için o para artık yaş ben sana diyim ! tavsiyem Lastın parayı komple geri yollaması göndericiye ve aradan çekilmesi.

Kadın parayı alınca tekrar yollamak istemezse buda yaptığın pis işlerin riskidir , ellerini çamura bulamadan bataklık kazamazsın kapiş.

Konu kilit açmayın.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread