Method Link Kısaltma Sitesi Yüksek Kazanç (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar aslında forumda yeniyim fakat böyle para kazanmak ile ilgili çok konu gördüm miningden anket doldurmaya kadar bir çoğunda hüsrana uğrama durumunuz var. en garanti para kasma sistemi olarak gördüğüm link kısaltma yöntemi ayrıca vereceğim site cpm oranı en yüksek sitelerden birisi (tık başına para )

Yöntemlere gelince genelikle twitter çok faydalı oluyor üyelik kısmında soruyor +18 veya normal üyelik seçiminize bağlı olarak kasabilirsiniz..
Ben maç günleri link paylaşıyorum genelde bayağıda etkili oluyor kurallar gereği aykırı fakat site sahibiyle iletişime geçtim telif gelirse kaldırırız sorun değil dedi.

resim alıntıdır.

Site:https://www.tr.link/
Refarans:https://www.tr.link/ref/arda71
Refaransdan kayıt olursanız sevinirim :)

Credits
0
Rating - 0%
taktiklerimi ödeme kısmınımı tam olarak neyden bahsediğini söylersen açıyım usta

Credits
0
Rating - 0%
Hocam şimdi Kendi taktiğimi söyleyim Maç günleri bedava yayın veren sitelerin linki kısaltıyorum twitterda Hastag atıp postluyorum.
#maclink # beingsportizle vs gibi.. tabi çok çeşitli yöntemler Trend Topic olmuş bir haber konusunu ilginç bir yazıyla süsleyip haber sitesinin linki kısaltıp atarsanız illaki gelecekler olur.
veya adult var kazancı daha az ama daha çok tıklayanı oluyor diye biliyorum.twitterda görmüşsünüzdür ifşa vs konuları bunlara post atabilirsiniz.
bana sadece twitter yetmez derseniz aynı şekilde facebook instagramdada postların altına veya kendi paylaşımlarınıza uygulayabilirsiniz. Bir web siteniz varsa sağlam hiti olan aynı şekilde kullanabilirsiniz

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Hocam şimdi Kendi taktiğimi söyleyim Maç günleri bedava yayın veren sitelerin linki kısaltıyorum twitterda Hastag atıp postluyorum.
#maclink # beingsportizle vs gibi.. tabi çok çeşitli yöntemler Trend Topic olmuş bir haber konusunu ilginç bir yazıyla süsleyip haber sitesinin linki kısaltıp atarsanız illaki gelecekler olur.
veya adult var kazancı daha az ama daha çok tıklayanı oluyor diye biliyorum.twitterda görmüşsünüzdür ifşa vs konuları bunlara post atabilirsiniz.
bana sadece twitter yetmez derseniz aynı şekilde facebook instagramdada postların altına veya kendi paylaşımlarınıza uygulayabilirsiniz. Bir web siteniz varsa sağlam hiti olan aynı şekilde kullanabilirsiniz
Mantıklı iş çee

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread