MassScan Tool [ Python ] (1 Viewer)

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
Arkadaşlar çoğumuzun yaptığı şeydir mass deface yapmak örneğin bir sitenin public_html'nde çoklu siteler olur biz de mass yaparız direk zone alırız ama bazı siteler ya bozuk oluyor ya da sunucu değiştiği için indexi yemez ve mirrorlar çöp olur. Bazen siteler o kadar çok oluyor ki insan tek-tek kontrol etmeye üşeniyor. Ben de bunun için basit bir şey yazmıştım bir yıl önce falan hatırlamıyorum köşede duruyordu paylaşayım dedim. Sadece mass deface falan için değil root olduğunuz svdeki bastığınız siteleri kontrol edebilirsiniz hangilerine index basılmış hangisine yok veya başka bir şey arıyorsanız kullana bilirsiniz bunu. Neyse tool bu

Çalışması için Python3 ve requests modülü gerekli :)

irSyBc.png

View hidden content is available for registered users!
https://anonfile.com/D7B7h8lcb3/massscan_py

B

BlackDewil

Bunla ilgili ya KinSize nin ya da zeberus'un toolu vardı yıllar önce yazılmış o aklıma geldi :D böyle projeleri bash ile yazarsan daha kolay olur işin. Eline sağlık kardeşim

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
Bunla ilgili ya KinSize nin ya da zeberus'un toolu vardı yıllar önce yazılmış o aklıma geldi :D böyle projeleri bash ile yazarsan daha kolay olur işin. Eline sağlık kardeşim

doğru ama linux kullanmadığım için python'a daha çok üstünlük veriyorum sağolasın reis :)

Users who are viewing this thread