Special Mehmet emir serefsizi hacked (2 Viewers)

Credits
98,910
Rating - 100%
Bu mehmet emirin fişi sonsuza dek çekilmiştir.. Hem forumda milleti logla sc lerle.. forumda kaç kez sorun çıkarttın. @Stella ile kavgalar ettin. Kız bile senden daha delikanlı çıktı. Forumda ne kadar abuk subuk hal hareket varsa hepsini başardın emircik.

En iyi yaptığın iş havlamak emir.

Şimdi siktir git ..

Credits
2,525
Rating - 100%
Bu mehmet emirin fişi sonsuza dek çekilmiştir.. Hem forumda milleti logla sc lerle.. forumda kaç kez sorun çıkarttın. @Stella ile kavgalar ettin. Kız bile senden daha delikanlı çıktı. Forumda ne kadar abuk subuk hal hareket varsa hepsini başardın emircik.

Şimdi siktir git ..
dayı insta çalmakla olmaz ki iyi yapmıssın orosbu cocugunada böyle tel no adres felan dağıtcaksın böyle bi 50 60 tane lahmacun pide söyliceksin o zaman içinin yağları erir :D eline saglık

Credits
8,954
Rating - 0%
dayı insta çalmakla olmaz ki iyi yapmıssın orosbu cocugunada böyle tel no adres felan dağıtcaksın böyle bi 50 60 tane lahmacun pide söyliceksin o zaman içinin yağları erir :D eline saglık
pislik şerefsiz benim numaramıda dağıtmış ben zaten aileme bildiricem neyine güveniyorsa

guarleyn

Ticaret Öncesi Forum İçi Mesajla Teyit Alınız !
Credits
1,736
Rating - 100%
Bi Arada Forumda Method Almıştım Bi Baktım Method Yayılmış Emir Yaymıştı İyi Olmuş Gül Dalınla Herkes Yolunda Güzel

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%

Şimdi siktir git ..
:D zamanında size beni tokatladı demiştim çocuğun forumda çevresi için haklı çıkmıştı bütün forum gezginler ile iş yapılmaz demişti :) şimdi ise geçen işten yeni uyanmışsınız forumda kurnaz mavitikli çok insan var haberiniz olsun

Users who are viewing this thread